Garnier masky na oční okolí – recenze

Krásný den,

zjistila jsem, že značka Garnier nabízí hned několik masek, které jsou určené pro péči o oční okolí. Já jsem sehnala tři různé druhy a dneska bych vám je ráda představila. Masky jsou běžně dostupné v drogériích a na různých eshopech (já mám třeba některé z notina).

Hydra Bomb maska na oční okolí

V malém oranžovém sáčku se ukrývá jeden pár polštářků pod oči. Jedná se o povzbuzující masku, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a pomerančovou šťávu. Maska je zaměřená boj s tmavými kruhy a otoky pod očima. Je oftalmologicky testována. Materiál polštářku je jemný jako plátýnkové masky, polštářky jsou dostatečně napuštěné a velmi dobře drží. Pod očima jsou příjemné, nedráždí a nikam nekloužou. Opravdu mohu souhlasit s tvrzením, že oční okolí je hydratované, lehce vyživené a největší efekt jsem viděla v boji proti otokům. Masku jsem si dala před aplikací do ledničky, to je vždy lepší:-)

Vyhlazující oční maska

Zelenkavý sáček ukrývá vyhlazující masku na oční okolí. Obsahuje kokosovou vodu a kyselinu hyaluronovou. Maska by měla zjemňovat linky okolo očí a otoky. Maska má chladivý efekt. Její tvar mi připomíná masku Zorra, což není špatné, protože je i na horních víčkách, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby byla maska širší, aby obsáhla větší oční okolí. Je dost napuštěná sérem, je příjemně chladivá a hezky zklidňující. Nejvíce určitě působí právě na ty otoky.

Noční oční maska Hydra Bomb

Poslední maska na oči je klasifikována jako noční. Má mít lehkou texturu s obsahem mořské vody a kyseliny hyaluronové. Má extra chladivý účinek. Nanáší se na 15 minut večer před spaním. Maska se nanáší na zavřená víčka, materiál je jako u klasických plátýnkových masek. na očích je maska extrémně příjemná, chladivá, zklidňující a opravdu pečující. Z této masky jsem opravdu nadšená.

Celkově mi všechny tři masky sedly, s žádnou jsem neměla problém a klidně si každou z nich koupím ráda znovu. Nejvíce mě ale nadchla ta noční, protože zklidňuje celá víčka. Myslím si, že jsem měla takovouto celistvou už jednou od Misshy, ale ta byla zase zahřívací. I to tedy byla lahoda. Masky jsem kupovala na notino.cz a zase se tam na další mrknu.

Zkoušeli jste někdy nějakou z těchto Garnier masek na oči? Nebo máte oblíbence u jiné značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

16 thoughts on “Garnier masky na oční okolí – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Haničko, zkoušela jsem ty první dvě a s oběma jsem byla moc spokojená, akorát tuším v plné ceně stojí 55-60 Kč a to mi za jedno použití na oči přijde celkem dost. Mám raději tu pomerančovou, co se dává jenom pod oči 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já mám raději ty více krycí masky, moje oční okolí si to žádá:-D Uznávám, že na jednorázový produkt nejsou nejlevnější.

 2. Stáňa

  Hani, recenze zní hodně lákavě, ale já jsem na tom jako Helenka – nedávno mi po nočním krému do Garnieru naskákaly červené fleky po celém obličeji a krku, takže pro jistotu Garnier nee… Ale mrzí mne to, ty dvě poslední masky jsou zajímavé tím, že obsáhnou větší část očního okolí, resp. í víčka. Zatím jsem na podobné nenarazila (ale je pravda, že jsem moc nehledala ;-))

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   docela mě děsíš, mám doma v zásobách jeden krém od Garnier, který jsem dostala jako dárek, a nějak se mi do něj nechce. Masky ale byly moc fajn, jsem s nimi spokojená.

 3. Lucie

  Ahoj, vůbec jsem nevěděla, že Garnier má v nabídce masky na oči, v práci neustále koukám do monitoru a dost trpím na otoky, unavené oči, kruhy pod očima a tyhle masky mě opravdu zaujaly.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem nevěděla o té noční na celé oči, ty dvě další jsem už v minulosti měla. Masky na oči mám moc ráda, taky hodně koukám do počítače, spoustu hodin opravuji různé písemky a samozřejmě taky dost čtu, takže oči jsou unavené.

 4. WantbefitM

  Tyto masky jsem nezkoušela, ale přemýšlím, že nějaké na zkoušku koupím v Actionu – nemáš s některými od nich zkušenosti? 🙂 teď jako masku používám jen jíl, který si rozmíchám ve vodě 🙂

  WantBeFitM

 5. Erika

  Ahoj Hani, nejvíc mě oslovila ta poslední maska, noční…: )), já vyzkoušela jen ty od Balea a vyhovují mi. Už mám asi třetí balení. ☺ Díky za rozšíření obzor. Nyní mám masku bílou – jílovou, od Tebe Cien ze Slovenska a dělá mi to velkou radost. ☺♥ I když mě trochu poslední dobu trápí nějaká alergie, mám pupeny nalité na obličeji, až jako boláky, netuším co to je…, puberta…🤣🙈, to asi nebude, spíš přechod. Krásnou neděli má milá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *