Candle haul – červenec a srpen 2022

Krásný den,

ani jsem to nečekala, ale je tu další článek s novými svíčkami. Není toho zase tolik a rozhodně převažují dárky, ale to mi samozřejmě nijak nevadí. Rovnou jsem k psaní i jednu zapálila, aby mi to šlo lépe:-D

Pepco

V Pepcu jsme byly se Sabčou a já jsem si zde znovu koupila velkou tříknotou svíčku Aromatherapy Home Premium Edition. Už jsem tuto růžovou verzi měla a byla jsem s ní moc spokojená, proto ten opětovný nákup.

Woodwick

Na eshopu elnino.cz jsem si kupovala pár drobností a nějaké dárečky. Sobě jsem vybrala jednu malou svíčku Melon & Quartz Rose od značky Wood Wick. Je to hodně sladká vůně, má takovou střední intenzitu a právě mi tu voní:-)

od Terky

Terezka mi přivezla dárek k svátku a v dárkové tašce jsem našla kromě jiného i svíčku Lugnare z Ikea. Voní po jasmínu, je v moc hezké zelenkavé skleničce (to se mi perfektně hodí do obýváku). Svíčka by měla vydržet vonět až dvacet hodin a myslím si, že na ni brzy dojde.

od Luci

V červenci jsem se po několika měsících viděla s kamarádkou Luci. Přivezla mi dárek k narozeninám, kde jsem kromě jiného objevila i tři nádherné svíčky od značky Scented Candle. Svíčky mají nádherné skleněné dózy, to se mi moc líbí. Dostala jsem hned tři varianty – Olive & Frankincense, Lychee Blossom a Winter Greeting Yerba Mate.

Všechny svíčky krásně voní za studena a jsem moc zvědavá, jak s nimi budu spokojená po zapálení. V poslední době mě nejvíce baví právě květinové a tzv. čisté vůně. Myslím si, že tato zásoba mi vydrží tak na srpen (nic jiného už doma nemám, vše vonné jsem vypálila). Ráda bych v budoucnu vyzkoušela více svíček od Heart & Home a také vosky od Kouzelné víly.

Jakou svíčku jste si naposledy koupili vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

16 thoughts on “Candle haul – červenec a srpen 2022

 1. Helena

  Hani, moc se mi líbí ty v těch skleněných dózách. Teď jsem dlouho svíčky nekupovala, mám celkem zásoby, často je dostávám.
  Měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, ty velké svíčku z Pepca mám taky – jen v jiném provedení. Jednu jsem si koupila sama, druhou swapla. Tu v zelenkavé skleničce s vůni papáji a guavy už pálíme na chalupě a je fajn. A ty svíčky v dózičkách taky vypadají zajímavě.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ty malé svíčky vypadají moc pěkně, brzy na ně dojde řada. Dneska pálím tu jasmínovou z Ikea, tu budu mít aspoň na dva dny…

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, naposledy jsem si kupovala bavlníkovou v Rossmannu, ale dost jsem teď slintala nad nějakými Yankee v akci. To se jako přiznávám dobrovolně, když vychází 600g svíčka na necelých 400 Kč

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   tyto čisté vůně mám taky ráda. Já si YC teď kupovat nebudu, ráda bych spíše více vyzkoušela svíčky od Heart & Home a taky mě hodně lákají vosky od Kouzelné víly.

 4. Lucie

  Ahoj, všechny svíčky vypadají moc hezky, nejvíc asi ta z Pepca a od WoodWick. Pálící sezonu začnu až s příchodem podzimu, ale pokud teď pálím, tak jemné květinové nebo svěží vůně.

 5. Erika

  Milá Hani, právě poslouchám YTBerku, která představuje svou sbírku YC svíček :)). Taky mě zaujala kniha z tvého předešlého článku o organizaci kuchyně. To se hodí vždy. A na generální úklid nemám vůbec sílu, a že tady na Letné by to pořebovalo, např. o oknech ani nemluvě. Škoda mluvit.
  Měj krásný víkend. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já už doma žádnou YC svíčku nemám, vše jsem vypálila:-) S tím úklidem se hodně peru, fakt mě to nebaví a vůbec se nejsem schopná motivovat. uvidíme, co se mi vše povede.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *