Plátýnkové masky The Beauty Dept – recenze

Krásný den,

dnes budeme pokračovat v recenzích plátýnkových masek z obchodu Action. Tentokrát tu pro vás mám dvě osvěžující masky od značky The Beauty Dept, která patří mezi jihokorejský artikl. Opět se jedná o velmi levné produkty (cca 20 Kč za kus). Masky mají vzadu popisky i v češtině, ale je to hodně kusé. Plátýnko není tak povedené jako u předchozích masek, je sice hezky tenké, ale ne tak krásně jemné. Také tvar je o něco horší, maska je spíše širší a kratší. Séra je v sáčku opravdu hodně, pokaždé mi to pak vyteklo na gauč…

Osvěžující plátýnková maska s broskví

Maska má veselý a hravý obal, který tedy nepůsobí nijak luxusně. Parfemace je sladká, ale čekala jsem více broskvovou vůni, na kterou jsem se těšila. Maska je na obličeji velmi příjemná, skvěle jsem si s ní odpočinula (až jsem usnula). Mám ji doma jen v tomto jediném exempláři, tak nevím, jestli je to opravdu její vina, ale trochu mě během aplikace pálilo jedno oko. Nedostala se mi tam ta tekutina, prostě mě ta maska nějak dráždila. Cítila jsem to i po sundání a musela jsem si jít oko vypláchnout a vyndat kontaktní čočku. Po aplikaci byla pleť v pohodě, nijak zásadně nelepila.

Osvěžující plátýnková maska s melounem

I tato maska má obal ve stejném duchu. U melounové verze jsem se trochu obávala té parfemace, protože meloun bývá vždy strašně převoněný. Tentokrát jsem ale téměř nic necítila, takže meloun je leda na obrázku pytlíku. Maska je na pleti velmi příjemná, opět jsem si s ní na chvilku zdřímla:-D Tentokrát byly oči v pohodě, nic mě nedráždilo. Pleť byla po aplikaci hezky hladká, vůbec nelepila a opravdu se mi líbila na pohled.

Tyto osvěžující masky jsou vhodné na nějaký relax, když jste unavení nebo máte zapařenou pleť z respirátorů jako já. Více mi překvapivě sedla ta melounová, to by mě nenapadlo:-) Jak se líbí tyto masky vám? Jak snášíte respirátory? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Plátýnkové masky The Beauty Dept – recenze

 1. Sabina

  Ahoj Hani, ta broskvičková je opravdu roztomilá a po melounu bych asi intuitivně ani nesáhla v rámci pleťové masky. Děkuji za tip, co vyzkoušet až se do toho slavného Actionu někdy dostanu 😀

 2. Stáňa

  Hani, masky samozřejmě neznám, protože Action nemám nikde po ruce a jeho sortiment jsem zatím neprozkoumávala. Recenze nezní špatně, pokud jde o obal, tak to není styl, který by mne lákal. Já naštěstí většinou úřaduji bez respirátoru (sedím v kanceláři sama, takže výjimkou jsou jen nějaká jednání) a jsem v něm tedy jen v MHD (ve které trávím tak hodinu denně) a v obchodech. Ale těším se, až se jich zbavíme i tak.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   jsem fakt překvapená, že Action je v Praze takto málo zastoupen. Už se moc těším, až ty respirátory skončí.

 3. Lucie

  Ahoj, už jen ty obaly by mě nalákaly ke koupi, masky jsou pro mě i způsob relaxace, když jsem unavená, takže bych je rozhodně využila.

 4. Helena

  Masky tedy fakt neznám.
  A respirátory – nemusím v nich být celý den, ale stejně, není to nic moc a pleť skutečně trpí.
  Hani, měj hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já je taky nemám úplně celý den, přímo ve výuce si je mohu sundat, ale i tak je to obtěžující a pleť fakt trpí.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   já jsem si na ty respirátory taky nezvykla. Hodně mi vadí, ale v práci je musíme nosit skoro všude, takže to je děsné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *