Plátýnkové masky z Actionu – recenze

Krásný den,

na podzim jsem byla poprvé v obchodě Action, který je u nás v Příbrami relativně nový. Pořídila jsem si tam hromadu plátýnkových masek a dneska se podíváme na trojici z nich. Nenašla jsem u nich žádnou značku, ale podle obalu jsou vyrobené v Číně (to jsem tedy zjistila až nyní, myslela jsem, že jsou korejské). Všechny masky mají obaly s českým popiskem a moc příjemná plátýnka. Mám tu variantu s kaviárem, s bílkem a bílým lanýžem.

Plátýnková maska s kaviárem

Tato maska obsahuje výtažky z kaviáru. Měla by pleť vyživovat a hezky o ní pečovat. Maska nemá žádnou parfemaci, plátýnko je velmi jemné, dobře nacucané, ale žádné sérum mi neteče dolů po obličeji, což je ideální. Na pleti byla maska velmi příjemná, krásně jsem si s ní odpočinula a ona zklidnila a zregenerovala unavenou pleť. Po sundání byla pleť krásně hladká, jemná, vyživená a vůbec nelepila. Za mě tedy velmi povedený kousek.

Plátýnková maska s bílým lanýžem

Tato maska obsahuje výtažek z bílého lanýže a je určená pro suchou pleť, kterou by měla zklidňovat a pečovat o ni. I tato maska měla velmi příjemné plátýnko, nezaznamenala jsem nějakou výraznou parfemaci. Na pleti byla velmi příjemná, hezky jsem si s ní odpočinula, ale po sundání tedy nic moc. Pleť byla velmi lepkavá na dotek a na pohled tedy vůbec nevypadala hezky. Znovu si tedy tuto variantu pořizovat nebudu.

Plátýnková maska s bílkem

Tato maska obsahuje bílek (jak jste zcela jistě pochopili z názvu:-D) a měla by dělat pleť zářivější a jemnější. Jsem moc ráda, že maska není cítit vejci, to by mi vadilo. Plátýnko je i zde stejně jemné a na pleti je maska velmi příjemná. Po sundání byla pleť hezky hladká, odpočinutá, ale ne tak pěkná jako po té kaviárové.

Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet zase nějaké nové masky. Vítěz této trojice je naprosto jasný – maska s kaviárem:-) Ty další dvě bych si znovu kupovat nepotřebovala, ty mě tolik neokouzlily. Zkoušeli jste už nějakou masku z Actionu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

10 thoughts on “Plátýnkové masky z Actionu – recenze

  1. ciculka Post author

   Ahoj Leni,
   já tam kromě kosmetiky koupila nějaké psací pomůcky, pár věcí do domácnosti a twix se slaným karamelem, který byl skvělý. Byla jsem tam jen jednou, ten obchod je plný pokušení.

 1. Helena

  Zase ty masky! Co já dělám, že se na ně nikdy nedostane :o) Hani, děkuji za info!
  V Action jsem byla jen jednou, trochu mi přecházel zrak… Nakonec to byl malý nákup na tvoření.
  Přeji hezký den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já byla taky jen jednou v prodejně Action. Je tam toho opravdu hodně, ani jsem nestihla vše projít.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, my tu Action nikde vyloženě poblíž nemáme, nejbližší jsou kolem 30 km a to už mi nepřijde výhodné tam jet. Věřím, že za ty peníze jsou vážně fajn taky chci poslední dobou vykročit z komfort zóny a dát šanci i něčemu jinému než Garnieru.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já vím, že máš moc ráda Garnier, ale pro mě je to těžký průměr, mám mnohem raději masky z Avonu nebo Oriflame.

 3. Stáňa

  Hani, já v Action ještě nebyla. V Praze jich moc není a žádný nemám úplně pohodlně po cestě z práce. Plátýnkové masky jsem teď lovila v Rossmannu, kde s jejich aplikací je celý únor akce 2+2 zdarma. Zatím jsem si za necelých 80 Kč pořídila 4 kousky a asi se tam stavím ještě jednou ;-).
  Přeju hezký víkend

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   to bych čekala, že Praha na tom bude lépe. Já jsem na tu akci v Rosmannu také koukala, ale zatím odolávám. Asi se tam ale stavím, mám psolední čtyři plátýnkové masky.

 4. Lucie

  Ahoj, bohužel nezkoušela, ale kdybych měla možnost, rozhodně bych si jich nakoupila. Z masek si kupuji ty, které jsou v drogerce+při objednávání z různých e-shopů, třeba makeup.cz a dalších.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *