Koktejlové masky Isana – recenze

Krásný den,

když jsem byla se Sabčou v Rossmannu, obě jsme si tam koupily novinkové masky od jejich interní značky Isana. Jejich oba připomíná nějaký letní koktejl. U nás měly dvě varianty – s mátou a citronem a s grepem. Obě masky jsou určeny pro všechny typy pleti.

Plátýnková maska máta

Tato maska obsahuje výtažky z máty a citronu, dále bychom ve složení našli také kyselinu hyaluronovou. Plátýnko je velmi jemné, tenké, hodně napuštěné. Manipulovalo se mi s ním dobře, šlo pěkně rozložit a na pleť skvěle přilnulo. Maska voněla celkem intenzivně po citronu a máte, bylo to ale příjemné. Stejný pocit jsem měla i při aplikaci, ale po sundání byla pleť poněkud ulepená. na pohled byla hezká, ale na dotek nic moc.

Plátýnková maska růžový grep

Tato maska obsahuje extrakt z růžového grepu a retinol. Měla by pleť omlazovat, dělat ji více svěží a sjednocenou. Maska má stejně příjemné plátýnko jako předchozí varianta. Voní hezky sladce, grep bych tedy nehádala, ale nijak mi to nevadí, nemám ho ráda. Na pleti byla skvělá, dobře jsem si s ní odpočinula a po dvaceti minutách působení se sérum hezky vstřebalo. Problém mám ale s tím výsledným efektem nesnáším, když mám po masce ulepenou pleť.

Masky byly obě celkově velmi příjemné, pro mě se lišily jen vůní. Vadí mi ta ulepenost, proto bych si je znovu nekoupila. Zaujala vás tato novinka Isany? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

8 thoughts on “Koktejlové masky Isana – recenze

 1. Helena

  Cokoli lepivého na obličeji fakt nemám ráda, masku neznám a díky tvé recenzi ji opravdu ani zkoušet nebudu.
  Hani, děkuji a přeji hezký den. Helena

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, já je mám ještě obě dvě v šuplíku, tos mě teda moc nepotěšila. Já jak to lepí tak to musím umýt. Inu, co se dá dělat že 🙂

 3. Stáňa

  Taky nemám ulepený pocit ráda (ono to asi nikdo :D). Podobným nešvarem trochu trpěla i melounová maska (taky od Isany), kterou měla nedávno (mám ji v posledním článku). Sice pleť nelepila dlouho, ale taky to nepovažuju za ideální.
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   na tvé hodnocení jsem se dívala v článku a jsem ráda, že jsem melounovou masku nakonec z košíku vyndala.

 4. Lucie

  Ahoj, na pohled vypadají lákavě, ale asi se bez nich obejdu, nesnáším, když nějaký produkt zanechává ulepený pocit, to mám nutkání to hned umývat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *