Plátýnkové masky z Actionu II – recenze

Krásný den,

zase tu mám report o levných plátýnkových maskách z obchodu Action. Jsou to poslední zbytky z mých zásob, budu muset zase něco dokoupit (hurá!!!). Tyto masky byly opět vyrobeny v Číně, což jsem tedy zjistila až nyní, když píšu tento článek. Mám tu hned čtyři varianty – granátové jablko, avokádo, máta peprná a vitamin C.

Plátýnková maska Feel Energized

Tato maska obsahuje výtažky z granátového jablka a kyselinu hyaluronovou. Maska by měla pleť hydratovat a zjemňovat. Ovocné složky by zároveň pleť hezky osvěží. Plátýnko je takové pevnější, už jsem tedy zažila lepší. Přirovnala bych ho třeba k těm starším maskám Garnier. Docela mě pobavil potisk na plátýnku, je to jen detail, ale proč ne. Maska voní jemně po sladkém ovoci, granátové jablko bych v tom ale nepoznala. na pleti je velmi příjemná, opravdu je osvěžující. Je dostatečně napuštěná, ale žádná tekutina mi neteče po krku, takže jsem spokojená. Po aplikaci byla pleť hezky hladká, opravdu jsem pocítila hydrataci, ale kdyby byla intenzivnější, nezlobila bych se.

Plátýnková maska Soften Up

Tato maska obsahuje extrakt z avokáda a kolagen. Měla by pleť zjemnit a udržovat v dobré kondici. Opět je zde pevnější plátýnko s potiskem (tentokrát v zelené barvě). Maska měla velmi nenápadnou parfemaci. Avokádo v kosmetice mám ráda, takže jsem se těšila i na tuto masku. Na pleti byla příjemná, ale po sundání byla pleť trochu lepkavá a nevypadala tedy moc pěkně.

Plátýnková maska Wake Up

Tato maska obsahuje výtažek z máty peprné, což není zrovna moje oblíbená složka (nemám ráda mátu ani k jídlu), takže jsem byla docela nervózní, jak mi to sedne. Maska má stejný typ plátýnka, potisk je tentokrát v modré barvě. Maska voněla velmi výrazně po mátě (jak překvapivé, že?), trochu mi to připomínalo zubní pastu:-) Na pleti byla ale maska moc příjemná, taková povzbuzující. Já jsem ji měla večer po práci, ale řekla bych, že je úplně ideální na ráno, protože skvěle povzbudí.

Plátýnková maska Get Ready

Poslední maska dnešního článku obsahuje vitamin C, který by měl pleť hydratovat, projasnit, rozzářit a zajistit její svěží vzhled. Potisk na plátýnku byl tentokrát sytě oranžový a maska příjemně citrusově voněla. Relaxace s ní byla fajn, po sundání pleť trošku lepila, ale pak se to vše zklidnilo a zlepšilo. Nějaké náznaky projasnění a hydratace jsem opravdu zaznamenala, takže jsem spokojená:-)

Celkem jsem s těmito maskami spokojená, nejlepší byla ta první. Určitě bych ráda vyzkoušela další produkty, které v obchodě Action seženete. Jaké jsou vaše oblíbené masky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

4 thoughts on “Plátýnkové masky z Actionu II – recenze

 1. Lucie

  Ahoj, už jen co se týče obalů, tak tyhle masky vypadají dobře, určitě bych si taky dala říct. Bohužel u nás Action nikde není, tak se k nim nedostanu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, to je fakt škoda, ale třeba časem u vás také udělají nějakou pobočku nebo se třeba někam dostaneš do jiného města. Ale varuji tě, je tam hromada lákadel:-D

 2. Stáňa

  Hani, zaujala mne ta citrousová a možná i avokádová. Granátové jablko moc nemusím a mátový mám teď peeling a nějak extra mne tahle vůně na obličeji neoslovuje. Já se teď rozhodla, že dodělám masku z YR – balení v tubě. už ji tu chvíli mám, střídám ji s plátýnkovými a těmi jednorázovými polštářkovými. Pak se vrhnu na ty, co jsem si koupila v akci v Rossmannovi 🙂
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám granátové jablko v kosmetice ráda, ale citrusy a avokádo také, to jsem celá já:-) Já jsem už byla konečně taky v Rossmannu a udělala jsem tam veliký nákup nových masek:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *