Plátýnkové masky The Beauty Dept – recenze

Krásný den,

od jedné žákyně jsem jako dárek k vysvědčení dostala balíček kosmetiky, kde byly i dvě plátýnkové masky od značky The Beauty Dept, kterou podle mě seženete v obchodě Action. Už jsem nějaké jejich masky měla a recenze najdete na blogu (zde, zdezde).

Plátýnková maska Can I have you for breakfast?

Tato maska je určená pro hydrataci a zjemnění pleti. Obsahuje výtažky z ovsa a aloe vera a kyselinu hyaluronovou. Maska má velmi jemné plátýnko, které je krásně hebké a na pleti opravdu příjemné. Je dost napuštěné, ale tekutina mi nijak netekla dolů na krk (to nesnáším). Maska má silnou parfemaci, kde je cítit právě ten oves. Já jsem už měla kosmetiku, kde tvořil významnou složku, a nijak mi to nevadí, i když to není zrovna libá vůně. Maska pleť opravdu skvěle zhydratovala a zjemnila. Byla jsem s ní moc spokojená, ráda si ji pořídím znovu.

Plátýnková maska Orange you glad to see me?

Tato maska by měla pleť rozjasnit a rozzářit. Obsahuje výtažky z pomeranče, které jsou velmi bohaté na antioxidanty. Dále zde najdete extrakt ze semen grepu a opět kyselinu hyaluronovou, jež mám moc ráda. I tato maska má neuvěřitelně hebké plátýnko. Parfemace je příjemně pomerančová, rozhodně lákavější než předchozí maska. Maska mě nijak nedráždila, po aplikaci měla pleť takový zvláštní, trošičku lepkavý film, ale vydržel jen chvilku a pak bylo zase vše v pohodě.

Obě masky byly moc příjemné, ale více mě okouzlila ta ovesná, která je opravdu fantastická. Zkoušeli jste už nějaké masky z obchodu Action? Vadí vám vůně ovsa? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Plátýnkové masky The Beauty Dept – recenze

 1. Helena

  Nezkoušela, Hani, dokonce jsem teprve před pár dny zjistila, že jeden takový obchod na kraji města máme a ještě nebyla příležitost nakouknout.
  Měj příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já na obchod Action ještě nenarazila (ale není divu – chodím v podstatě jen z práce do práce – to by mi ho museli postavit na trase :D). Nějaké pleťové mléko s ovsem se měla před mnoha a mnoho lety a nepamatuji ji, že by mi vůně vadila, ale ani že by mne nadchla 🙂
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem měla nějakou ovesnou kosmetiku z Oriflame a překvapivě mi hodně seděla. U nás je Action docela na okraji města, takže jsem tam zatím byla jen jednou.

 3. Lucie

  Ahoj, Action zatím nikde poblíž nemám, takže tu možnost nemám, ale možná je to asi i dobře, mít ho tu, tak tam asi nechávám spoustu peněz:-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *