Natasha Denona: Mini Glam Palette recenze

Krásný den,

díky miláčkům jsem si mohla dopřát nějaké produkty, které jsem měla už delší dobu na wishlistu. Jedním z nich je i ikonická Mini Glam Palette od slavné značky Natasha Denona. Kupovala jsem ji na eshopu Sephory a měla jsem na ni slevu v rámci Dnů Marianne. Její plná cena je 650 Kč.

Já už doma jednu paletku od této značky mám, takže jsem věděla, do čeho jdu. Paletka obsahuje celkem pět stínů, přičemž dva jsou matné a ostatní třpytivé. Ty matné jsou krásně pigmentované a syté. Ty třpytivé jsou hezky máslové a moc dobře se s nimi pracuje.

Paletka je poskládaná ze základních hnědých a zlatých odstínů, které se hodí na každodenní nošení. Se stíny se pracuje velmi dobře, rychle, ihned se krásně do sebe ztratí. Ta práce s nimi je neuvěřitelná, právě zde vidíte rozdíl mezi drogérií a hign end kosmetikou.

Výdrž těchto stínů je skvělá, jsem moc ráda, že jsem si mohla paletku koupit. Lákají vás nějaké jiné varianty paletek od této značky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Natasha Denona: Mini Glam Palette recenze

 1. Erika

  Hani, od ND mám pouze dva produkty, mezi ni je právě tato paletka a je super. Stíny jsou nádherně máslové, trochu dobí, ale nutně potřebuji další. Mohla bych se trochu „odvázat“ a vzít si nějakou barevnější. Krásný den přeji moje milá. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já mám od ND taky dvě paletku a pak jednu miniaturu tvářenky a rozjasňovače. Se všemi produkty jsem moc spokojená a zatím jsem si u této značky nic dalšího nevytipovala, co bych nutně chtěla:-) Já myslím, že by ti slušela třeba khaki.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   ta bronz paletka je na mě moc teplá, do té určitě nepůjdu, ale lákaly mě nějaké ty velké barevné, ale ta cea je šílená.

 2. Lucie

  Ahoj, já jsem u kamarádky zkoušela krásku Glam Palette, tomu asi nešlo nic vytknout, super pigmentace stínů, práce s nimi i výdrž. Ale že by se mi za ni chtělo dávat skoro dva tácy se říct nedá.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mě tam zaujaly i nějaké ty velké paletky, ale ty jsou tak drahé, že do nich tedy investovat nebudu, to mi přijde přehnané.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *