Přečteno: říjen 2023

Krásný den,

když vidím dnešní skóre, tak se úplně stydím. Je sice možné, že jsem na nějakou knihu zapomněla, ale fakt mám přečteno tak málo. Je vidět, že jsem opravdu v říjnu nestíhala, tak málo knih jsem nikdy asi přečteno neměla.

Melanie Moreland – Čas pro Avu

Novou Melanii Moreland jsem si prostě nemohla nechat ujít. Ava je nejstarší dcera Aidana a její mladší bratři jsou Ronan a Liam z předchozích knih. Ava se nečekaně na jednom úřadu setkává s nepolapitelným Hunterem Owensem. Ten zdědí vedlejší dům u jezera, kde žije většina Aviny rodiny. Mezi nimi to jiskří, ale Hunter rozhodně nestojí o nějaké závazky. Dohodnou se na dočasném vztahu, ale postupně do toho oba padají čím dá více. Vše se komplikuje i Avinou náročnou prací a jeho úrazem. Je to povedená romance, Avu jsem měla vždy ráda a na její příběh jsem se hodně těšila. Jako vždy je to povedené, i když třeba jiné díly mě zasáhly ještě trochu více.

Lisa Regan – Vražda v temnotách

Na tuto povedenou detektivku s policistkou Josií Quinnovou najdete recenzi zde.

Evie Dunmore – Jak ulovit boháče

Evie Dunmore píše historické romance a na tuto najdete recenzi zde.

M. K. Hardy – Tetování za trest

Nakonec tu mám jednu českou autorku, která nás zavádí na Nový Zéland a do prostředí hry rugby. Recenzi na její knihu najdete zde.

Jak sami vidíte, čtyři knihy jsou naprostá bída. Listopad bude určitě bohatší, protože mám za sebou už dvě knihy:-D Doma mám poměrně dost zásob nových knih, tak se do toho budu muset trochu opřít. Máte rádi knižní série? Jaká vás baví nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Přečteno: říjen 2023

 1. Stáňa

  Hani, čtyři knihy je u mne celkem obvyklý počet, te´d v říjnu jsem to tedy dotáhla díky neschopence myslím na šest. Lisu tu mám nachystanou k přečtení, ostatní je trochu mimo můj záběr. Ze sérií mám ráda Helen Fields a Angelu Marsons. A ze setřvačnosti pořád čtu Vondruškovy série historických detektivek, i když mne vlastně baví podstatně míň než ty z jeho začátků
  Hezký zbytek víkendu

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   je pravda, že o neschopence jsem toho taky vždy hodně přečetla. Helen Fields a Angela Marsons patří mezi moe nejoblíbenější autory.

 2. Lucie

  Ahoj, doma mám jen novou Lisu Regan, na tu se těším, její série mě baví. Pořád jsem čekala, že na podzim s těmi dlouhými večery budu víc číst, ale skutek utek, za poslední měsíce je můj obvyklý výkon jedna přečtená knížka za měsíc.

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   nova Lisa se povedla. Já mám doma asi třicet nových nepřečtených knih, tak se do toho musím zase více pustit.

 3. Lucia

  Štyri knihy sú za mňa výborný výkon. Ja väčšinou neprečítam ani dve za mesiac, lebo celý deň robím niečo iné a večer sa mi už chce málokedy čítať. Ale samozrejme nové knihy si kupujem pravidelne a stále zapisujem nové do wishlistu 😁😁😁

 4. Helena

  Tedy v říjnu jsem toho fakt moc nepřečetla, pokud nepočítám čtení pracovní. Na víc už jsem neměla kapacitu…
  Série mám ráda, většinou to jsou detektivky.
  Hani, měj příjemný den. Helena

 5. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, no jasně knížní série jsou super, akorát mi občas trvá i pár let je dokončit a některé mám doteď nekompletní 🙁 třeba Měsíční kroniky, jenže tam se některé díly staly tak raritními….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *