Paletka Metaface od Catrice – recenze

Krásný den,

druhou paletkou, kterou jsem si pořídila v rámci akce 1 + 1 zdarma na dekorativní kosmetiku v Rossmannu, je novinka Metaface od značky Catrice. Je to barevná paletka z limitované edice, kde mě ale zbytek produktů vůbec nezaujal.

Paletka má poměrně bytelný plastový obal, který je i docela těžký, takže působí luxusněji, než jsem čekala. Uvnitř najdete celkem deset očních stínů. Devět z nich je klasicky pudrových, jeden (ten úplně světlý) je krémový a funguje spíše jako takový lesk na střed víčka. Líbí se mi, že většina barev spadá do studeného spektra, to je prostě příjemná změna.

Třpytivé stíny Catrice vždy uměla a ani tady se nejedná výjimku. Barvy jsou hezky pigmentované a syté, pracuje se s nimi dobře. Jsem ale neuvěřitelně překvapená z těch matných, jejichž pigmentace je fakt neskutečná – mrkněte na tu světlou tyrkysovou nebo fialkovou. Stíny mají i velmi slušnou výdrž, zrovna je testuji v dlouhých pracovních dnech a jsem spokojená. Jednotlivé barvy se do sebe dobře ztrácejí, výdrž je nadprůměrná a líčení s paletkou se mi fakt líbí.

Jak tato kráska zaujala vás? Už jste ji také zkoušeli? Máte rádi značku Catrice? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Metaface od Catrice – recenze

 1. Stáňa

  Hani, paletka nevypadá špatně. I když nevím, jestli by mi líčení s barvami do sebe šlo, já používám obvykle jeden stín na celé víčko, max. do koutku oka trochu světlejšího. Já jsem s tím líčení celkem marná 😀

 2. Lucie

  Ahoj, Catrice mám ráda, paletek už od nich mám docela dost a i když už nové téměř nekupuji, téhle jsem neodolala, protože ty krásné barvy..:-)

 3. Helena

  Hani, na první dobrou bych si tuhle paletku nevybrala, ale mám už opakovaně jejich mono třpytivé stíny a s nimi jsem hodně spokojená. Krásné jemné barvy, slušná kvalita…
  Přeji hezkou neděli, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *