Paletka Unlimited Mauve o Sephory – recenze

Krásný den,

dnešní článek je tak trochu restík:-D Paletku Unlimited Mauve jsem si koupila už před několika měsíci. Patří do řady Color Shifter od značky Sephora Collection. O dalších dvou jsem vám už napsala samostatné recenze, najdete je zdezde.

Paletka má jednoduchý papírový obal, který drží gumička. Uvnitř je malé zrcátko a celkem pět stínů. Já jsem si ji vybírala kvůli tomu, že jsem očekávala fialové barvy, ale samozřejmě to bylo spíše růžové a na mě jen růžové, ten topper měl dokonce oranžový nádech.

Z pěti barevných stínů jsou tři matné (nejsvětlejší, tmavý a takový zastřeně šedivě růžový), jeden s perletí a jedním je topper, který se hodí na prozáření středu víčka nebo vnitřního koutku. Ten topper je intenzivně korálový s oranžovým nádechem a s odlesky do fialova.

Stíny jsou poměrně slušně pigmentované, ale fakt hodně práší. Jejich výdrž je taková průměrná, měla jsem doma lepší i horší kousky. Pro mě paletka představuje zklamání, protože je moc růžová a já jsem chtěla fialovou. Jestli jsou to ale vaše barvy a máte rádi jednoduchá líčení, vyzkoušejte ji.

Máte rádi značku Sephora Collection? Nosíte na očích růžovou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Unlimited Mauve o Sephory – recenze

 1. Stáňa

  Na mne by byla určitě moc výrazná ta růžová, s tou bych neuměla pracovat. Mám teď v jedné paletce podobný stín ve světle modré a zatím všechny pokusy ho použít skončily tím, že jsem si oči zas odlíčila :D.
  Hezký den

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já si většinou oblíbím nějaké líčení a to pak nosím furt dokola, protože ho mám už pak v ruce a je to pro mě nejrychlejší vytvořit. Teď hodně nosím paletku Catrice Blushing Ocean a z té si dělám buď do zlata líčení a nebo matné hnědé.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já to mám podobně, ve většině paletek mám nějaké oblíbené nějaké stíny a ty mi pak hned zmizí:-)

 3. Lucie

  Ahoj, takhle laděné paletky mám docela ráda, růžovou na očích mám mnohem raději, než třeba zelenou, kterou téměř nepoužívám. Nicméně vzhledem k té kvalitě to není nic, co bych potřebovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *