Paletka Infinite Nude od Sephory – recenze

Krásný den,

další paletkou od značky Sephora Collection z edice Color Shifter je varianta Infinite Nude. Jak již název naznačuje, jedna se paletku, kde je škála hnědých a béžových odstínů. Má stejný koncept jako ta předchozí – několik matných stínů, jeden třpytivý topper a jeden stín se shimmerem.

Opět je zde papírový obal, který má pod víčkem jednoduché zrcátko. Přes paletku vede ještě gumička, takže se tím dá dobře zabezpečit. Líbí se mi skladba barev, je zde základní světlý stín přes celé víčko, středně hnědý do ohybu, tmavý do vnějšího koutku a třpytivý do vnitřního. Ty matné jsou celkem slušně pigmentované, ale ten světlý třpytivý je na nic.

Co se týče výdrže, je to stejný průšvih jako u Khaki Illusion. Stíny mi prostě nedrží, dají ve slušném stavu tak tři hodiny max. a to je pro mě hrozně málo. Sice se mi líbí koncept paletky, ale její výdrž a hodně slabý třpytivý stín to dost shazují.

Jak vás zaujala tato nude verze? Kolik hodin očekáváte u očních stínů? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Infinite Nude od Sephory – recenze

 1. Helena

  Jak je na něčem napsáno NUDE, je to moje! Dokonce i na tvé ruce vypadají stíny krásně, ale opět žádné nadšení z kvality… Zase jsem ušetřila :o)
  Hani, děkuji za hodnocení a přeji hezký den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, nevypadá špatně, ale ta výdrž je průšvih. Jsem zvyklá se během dne přepudrovat, případně přejet rty leskem nebo rtěnkou, ale nanášet si znovu oční stíny, to vážně ne.

 3. Stáňa

  Hani, od stínů očekávám, že mi vydrží aspoň přes pracovní dobu v nějakém slušném stavu. Tři hodiny jsou hodně málo. A já ani moc nepoužívám nude barvy, takže tahle paletka pro mne všeobecně není…
  Měj se fajn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *