Lesky na rty Rouge Elixir Gloss od Yves Rocher – recenze

Krásný den,

francouzská značka Yves Rocher patří už roky mezi mé oblíbené. Většinou se tam zaměřuji na péči o pleť a tělo, ale dneska bych vám ráda představila mého favorita ze sekce dekorativní kosmetiky. Jednoznačně jsou to jejich lesky na rty Rouge Elixir Gloss. Dříve měly trochu jiné balení, ale dneska má víčko korálově růžovou barvu.

Lesky mají klasický houbičkový aplikátor, který má takový hubičkový tvar, díky kterému vám stačí na celé rty jedna aplikace. Lesk je krémový, má lehkou parfemaci. Yves Rocher má v nabídce poměrně dost odstínů, všechny jsou velmi ženské a celkem klasické. Já jsem si vybrala jeden trochu korálový a jeden jakoby nude (s ohledem na moje přirozeně tmavší rty).

Na rtech je lesk moc příjemný, docela dobře drží, neleze do vrásek okolo rtů. Já jsem měla moc ráda i ty předchozí lesky, ale zde jsem stejně nadšená. Patří mezi mé oblíbence a stálice v kosmetické rutině. Já jsem všeobecně více leskový typ než rtěnkový:-)

Znáte dekorativní kosmetiku Yves Rocher? Máte raději lesky nebo rtěnky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

6 thoughts on “Lesky na rty Rouge Elixir Gloss od Yves Rocher – recenze

 1. Stáňa

  Hani,
  lesk od YR jsem ještě neměla (vlastně jsem měla jen jejich rtěnku v tužce), takže až budu příště objednávat, zabrousím i do rtěnkové sekce :). Jinak já zatím používám víc rtěnky nebo tekuté rtěnky, lesk mám momentálně snad jen jeden.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já mám tedy moc ráda i jejich klasické rtěnky, přijdou mi moc příjemné a mají slušnou výdrž.

 2. Helena

  Hani, mám lesk a lak na nehty a vlastně ještě řasenku. Ta je mini verze z adventní kalendáře. Všechny kousky jsou myslím OK.
  Přeji příjemný den. Helena

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, dekorativku od Yves Rocher jsem ještě nezkoušela. Na běžný den většinou sahám po balzámu na rty nebo po nějakém lesku – nemám úplně čas ani kapacitu na nějaké opravy rtěnky. Nedrží mi nějak extra dobře žádná rtěnka i ty, co jsou tím vyhlášené ač já teda pořád něco piju nebo jím.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já jsem vyzkoušela poměrně dost jejich produktů a mám moc ráda jejich laky na nehty, tvářenky, rtěnky, tužky na oči, ono stíny. Měla jsem i sypký pudr, který byl také příjemný. Naopak jsem ještě nenašla nějakou dobrou řasenku, která by mi seděla. A sni s makeupy jsem nebyla moc spokojená, ale to jsem měla max. dva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *