Paletka Khaki Illusion od Sephory – recenze

Krásný den,

poměrně nedávno jsem si koupila několik nových paletek od značky Sephora Collection. Jsou z edice Color Shifter. Ihned jsem je začala pilně testovat a dneska se společně mrkneme na variantu, která mě samozřejmě zaujala nejvíce – Khaki Illusion.

Paletka má jednoduchý papírový obal, v jehož víčku se ukrývá i zrcátko. Uvnitř je celkem pět stínů, přičemž jeden z nich je tzv. topper. Další tři jsou matné a jen jeden má v sobě poměrně jemný shimmer. I když se paletka jmenuje Khaki Illusion, jen dva matné stíny se blíží k odstínu khaki. Další dva jsou teplé hnědooranžové.

I když swatche vypadají fakt dobře, na očích ty matné stíny nejsou tam moc pigmentované. Jejich největším problémem ale není pigmentace nebo intenzita, ale výdrž. Ta je tedy fakt těžce průměrná, stíny dají sotva pár hodin, rozhodně ne celou pracovní dobu.

Jak se tato paletka líbí vám? Zkoušeli jste nějakou jinou variantu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Paletka Khaki Illusion od Sephory – recenze

 1. Helena

  Hani, na první pohled se mi zdá, že ty tmavé stíny bych neupotřebila, ani z kvality nejsi úplně nadšená, jak čtu…
  Děkuji za info a přeji příjemný den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, podle swatchů se mi zdá, že i ty dva, co v  paletce vypadají jako khaki, nakonec úplně khaki nejsou, ale dělají dojem spíš hnědé. Musím říci, že ani na pohled, ani podle tvého hodnocení mne paletka moc neuchvátila.
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, neznám, ale tak krátkou výdrž bych u očních stínů rozhodně netolerovala. Vždyť i levné paletky typu Essence nemají s výdrží mnohdy problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *