Černé kotníčkové boty – z eshopu odszewca.pl/cz/

Krásný den, 

na podzim mě oslovil opět skvělý eshop odszewca.pl/cz/, se kterým jsem už jednou spolupracovala. Mám ho moc ráda, protože se specializuje na nadměrnou obuv, obuv pro široká lýtka nebo širší chodidla. Samozřejmě mají v nabídce i běžné boty, takže si vybere snadno každý. Ještě bych asi ráda připomněla fakt, že nenabízejí jen nadměrnou obuv, ale také naopak boty pro malá chodidla. Ačkoliv se jedná o polský eshop, tak vše je tam v češtině a pěkně přehledné.

Já jsem si minulý rok vybrala krásné vysoké kozačky ke kolenům a černé kotníčkové boty s lesklou špičkou. Mám velikost nohy 40 – 41 a opravdu nemám nějak štíhlá lýtka.

Recenze na černé kotníčkové boty s lesklou špičkou

Kozačky na opravu široká lýtka

Dneska se spolu podíváme na nové boty, které jsem si asi před měsícem vybrala. Jsou opravdu krásné, mamka mi je už chtěla vzít. Jedná se o elegantní černé kotníčkové boty na celkem vysokém podpatku. Na eshopu je najdete zde.

Vrchní materiál je kůže, přičemž špička boty je v takové „semišové úpravě“ a zadní je lehce lesklá a jemným vzorkem. Na vnitřní straně najdete zip, takže boty se bez problémů obouvají. Nahoře u okraje vnější strany je malá zlatá ozdoba, která působí vkusně a celou botu hezky rozsvítí.

detail kovové ozdoby

Podpatek je širší a pevný, což mám ráda. Je to nejen pohodlné, ale také bezpečnější. Přeci jen se jedná o obuv na podzim a zimu, takže stabilita je nutná:-) Podpatek je vysoký  6,5 – 7 cm, což je moje maximum, více bych asi kvůli v minulosti poraněnému koleni nezvládla.

Podrážka není úplně hladká, což je pro mě důležité. Příbram, město, kde žiji, je celkem kopcovitá, takže bych si nerada někde zlomila nohu:-D Zároveň je vzorek podrážky dostatečně decentní, takže bota je pořád hodně elegantní a hodí se klidně i do divadla.

Vnitřek boty je lehounce zateplený. Nečekejte nějaký ovčí kožich, ale teplá podšívka tam je (a je i trochu chlupatá:-) Teto pár bot je nabízený i v širší variantě, která se hodí pro lidi s vysokým nártem nebo širokou ploskou nohy.

vnitřek boty

Já jsem s tímto párem bot opravdu velmi spokojená a určitě vám doporučuji omrknout eshop odszewca.pl/cz/. Já mu ještě jednou děkuji za zaslání těchto krásek a můžu vám slíbit, že si ještě nějaké jejich boty společně ukážeme:-) Zajímalo by mě, jestli máte někdy nějaký problém sehnat kvalitní obuv a jestli znáte tento eshop. Chtěli byste více článků o módě? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *