Recenze: černé kotníčkové boty s koženou špičkou

Krásný den, 

už v listopadu jsem se domluvila na spoluprácieshopem odszewca.pl/cz, odkud mi poslaly kozačky a kotníkové boty. O těch prvních jste si mohli přečíst už na začátku ledna a dneska bychom se podívali na zoubek těm kotníčkovým:-) Boty seženete zde.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Boty jsou celočerné a hned na první pohled mě zaujala ta kombinace materiálů. Většina boty je semišová a špička je kožená (nebo koženková, ale hodně kvalitní). Díky jemnému lesku špičky si vašeho obutí každý všimne. Vevnitř jsou vypolstrované takovým slabým kožíškem, který trochu zahřeje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další zdobení je velmi jednoduché a jemné. Celá bota je hezky prošitá, působí to jednoduše, ale pěkně. Dále najdete na vnějších stranách ozdobné zipy, které jsou ale v černé lesklé barvě, takže vás nijak nelimitují u výběru šperků (nerada kombinuji zlato se stříbrnou u doplňků).

ozdobný zip

ozdobný zip

vnitřek boty

vnitřek boty

vnitřní zip

vnitřní zip

Podrážka bot je téměř hladká, takže do nějaké ledovky to fakt není. Boty jsou vhodné především do jarního nebo podzimního počasí. Podpatky, ačkoliv jsou velmi nízké, docela dost klapou, ale to mi tedy nijak nevadí:-) Trochu nešťastná je ten vrchní semišový materiál, protože se na něj neskutečně chytají chlupy, vlasy i prach.

podrážka

podrážka

podrážka

podrážka

před vyčištěním

před vyčištěním

po zásahu odstraňovače chlupů:-)

po zásahu odstraňovače chlupů:-)

Objednávala jsem si velikost 41 a určitě jsem udělala dobře. Je důležité si nohu pořádně změřit. Já mám totiž někdy 40, někdy 41 a tady mi je tedy ta větší velikost tak akorát. Boty jsou celkem úzké přes prsty, ale jsou velmi pohodlné. V botách jsem byla venku už mnohokrát, a až konečně zase přijde jaro (momentálně je venku vánice), zase je vytáhnu:-)

prostě pěkné boty:-)

prostě pěkné boty:-)

Zajímalo by mě, kde rádi objednáváte Vy? Nosíte rádi kotníčkové kozačky? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

One thought on “Recenze: černé kotníčkové boty s koženou špičkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *