Brandnooz box: listopad 2019

Krásný den, 

po dlouhé době zase přišel nový brandnooz box. Čekala jsem, že bude nějak vánočně zaměřen, ale to jsem se docela dost přepočítala. Taky mi ta krabice přišla podezřele lehká, ale výrobků je tam nakonec dost:-)

co box obsahuje:

 • Chocodate Čokodatle
 • Joya Bio kokosový nápoj
 • vzorečky Ponti Balzamické glazé
 • Knorr Hotová polévka – zeleninová verze
 • Lipton černý čaj
 • bonbony Smint CleanBreath
 • Mila
 • těstoviny fusili Adriana
 • Racio minirolky čočka
 • energetický nápoj – produkt navíc
 • holandská omáčka – produkt z věrnostního programu
 • časopis

Překvapivě jsem přišla na chuť energetickým nápojům, a když mám v práci nějaký šílený den, tak si třeba jednu plechovku koupím. Mám pocit, že v posledních měsících jsou všechny dny šílené, takže nápoj určitě využiji.

Racio minirolky fakt nejsou pro mě, ale mám kolegyni, která tyto věci zbožňuje, takže to předám jí. Myslím  si, že jí to bude chutnat.

Těstoviny se doma nikdy neztratí, i když já dělám nejčastěji špagety nebo gnocchi. Ale myslím si, že třeba mamka má asi raději jiné tvary, jako jsou třeba tyto fusili.

Mila je moje oblíbená sušenka, takže svačina na zítra do práce je jasná:-)

Větrové bonbony si vezmu určit do práce a celkově je budu nosit při sobě, protože to se vždy hodí. Ty, které tu byly někdy minule, mi moc chutnaly:-)

U čaje jsem moc ráda, že jsem dostala variantu černý čaj, protože zelený já nepiji, dělá se mi po něm špatně (mám pocit, že mi snižuje tlak). Černé čaje mám ráda, takže i tento určitě vyzkouším.

Polévku mám zeleninovou (rozhodně lepší než rajčatová, dýňová by mi asi nevadila). Já na tyto hotové polévky moc nejsem, ale doma se určitě nějak zužitkuje. Popřípadě ji mohu dát babičce.

Balzamikové glazé se určitě spotřebuje na nějaké saláty a podobné věci. Ty malé pytlíčky mi přijdou praktické, člověk si to může přibalit k nějakému jídlu v krabičce a pak podle sebe sám dochutit.

Čokodatle určitě někomu věnuji, ale těch adeptů mám hned několik, takže jsem se ještě nerozhodla. Já datle nemám ráda, ale v mém okolí je dost lidí, kteří je vyhledávají, takže to bude milá pozornost.

Kokosový nápoj je věc, která mě nějak nebere. Kokos úplně nevyhledávám, ale nápoj určitě zkusím, třeba i bude chutnat:-)

Celkově mi přijde box průměrný, není to něco, co by mě nějak na první pohled uchvátilo. Je tu spoustu věcí, o kterých vím, že budou chutnat rodině nebo známým, takže se prostě podělím. Jaký produkt zaujal nejvíc vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Brandnooz box: listopad 2019

 1. Stáňa

  Mám podobné dojmy jako ty, ostatně – četla jsi mj článek… Taky mi chybělo vánoční, silvestrovské nebo zimní ladění. Jednotlivé produkty neoslnily, ale většinu ráda vyzkouším. Nejvíc mne zaujala balsamico redukce a potěšily těstoviny – ty se hodí vždycky. Energeťák si odnese syn, ty mi nechutnají vůbec.

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ten energy drink je fakt bídný, už jsem ho zkoušela a není pro mě. Já vždy něco nechám pro sebe, něco pro rodiče a zbytek vezmu do práce, protože kolegyně zase mají úplně jiné chutě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *