Zimní parfémy

Krásný den,

se začátkem prosince a příchodem zimy bych vám rád představila své oblíbené vůně, které používám právě především v těch nejchladnějších měsících. Je to různá směsice levnějších a dražších vůní, opět je velká část z Avonu, což souvisí s tím, že mám Avon prostě ráda, a také s tím, že jsem už dlouho Avon lady a produkty Avonu mám prostě vyzkoušené. Stejně jako na podzim sahám většinou po těžších a výraznějších vůních.

oblíbené zimní vůně

oblíbené zimní vůně

Rare Gold, Avon

Rare Gold

Rare Gold

Tento parfém byl dokonce mým prvním, který jsem si v prvním ročníku střední školy pořídila z katalogu Avonu. Je to klasická vůně, podle mě nadčasová. Je spíše těžší. Co se týká balení, tak já mám doma ještě tu starší verzi, ale několik posledních týdnů můžeme v katalogu nalézt vůni v novém designu. Vůně je květinová a cítíte zde pomarančovník, ambru a bergamot.

Rare Gold

Rare Gold

Red Sin, Christina Aguilera

Red Sin

Red Sin

Tuto vůni mi darovala kamarádka Adélka (už ji znáte z jednoho článku OOTD) k Vánocům a rychle jsem si ji obíbila. Patří do kategorie ovocně – květinových, ale nečekejte něco jemného a mdlého. Je silná, jiskřivá a působí podmanivě. V úvodu vůně se skrývá jablko a skořice, v srdci brambořík. Závěr je složen ze santalového dřeva, pižma a zázvoru.

Red Sin

Red Sin

Divine, Oriflame

Divine

Divine

Trochu netypickou zimní vůní je tato kráska z Oriflame. I tu jsem si oblíbila již na gymnáziu a můj vřelý vztah k ní stále trvá. Je to sice květinová vůně, ale poněkud těžší, takže mám vždy pocit, že právě v chladných dnech pěkně vynikne. Můžete cítit přírodní tóny bambusu, břečťan a především fialky. Srdce vůně je tvořeno orchidejí a v závěru naleznete santalové dřevo a bílé pižmo.

Divine

Divine

L’Eau D’Issey, Issey Miyake

L´Eue D´Issey

L´Eau D´Issey

Tuto vůni mi daroval strejda k mojí promoci a musím říci, že vybral opravdu dobře. Jedná se určitě o nejlehčí vůni ze všech zde představených. Používám ji ráda v lednu a v únoru když se už těším na jaro.

L´Eau D´Issey

L´Eau D´Issey

oficiální popis:

Issey Miyake L´eau D´issey je lehká vůně ideální zejména pro jarní období. L´eau D´issey je inspirována svěžestí jarní vody a nezaměnitelným aroma lesa právě po chladném jarním dešti.

Tóny cedru, santalu a exotických dřevin tvoří základ parfému L´eau D´issey. Na těchto akordech se pak při nošení této toaletní vody rozvíjí tóny květin. L´eau D´issey dodává chladivou lehkost především akcent vodního melounu a lotosu. Ženskost a něžnost jsou pak do tohoto parfému vneseny díky akordům lilie a konvalinky, které tvoří srdce vůně. Kombinací dřevitých, svěžích a sladkých květinových tónů tak vzniká velice jedinečný parfém. Zejména santal a cedr zdůrazňují přirozenou ženskou smyslnost, která je vyvážena něhou a romantikou květinových tónů.

Toaletní voda L´eau D´issey od Issey Miyake je tak navržena speciálně pro ty ženy a dívky, které chtějí zdůraznit svou přitažlivost, ale zároveň touží působit jemně až romanticky. Vůně L´eau D´issey je tak vhodná pro nošení každý den, hodí se jako doplněk k nošení lehkých šatů na romantické procházce, ale dokáže velmi dobře ozvláštnit i den strávený v kostýmku prací v kanceláři.

                      převzato z http://www.parfums.cz/issey-miyake/leau-dissey-toaletni-voda-pro-zeny/

vůně ráda skladuji v původních obalech na stinných a spíše chladnějších místech

vůně ráda skladuji v původních obalech na stinných a spíše chladnějších místech

 

A jaké parfémy používáte v zimě rádi Vy? Také střídáte vůně podle ročního období? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *