Podzimní oblíbenci

Krásný den,

v posledních podzimních týdnech se v mém hledáčku objevily trochu jiné produkty, než které jsem používala v létě. Některé věci jsou novinky, ale některé produkty mám doma i přes rok a teď je to, jako bych je znovu objevila:-)

oblíbené podzimní produkty

oblíbené podzimní produkty

Na pleť používám celou řadu Anew Vitale, obzvlášť jsem se zamilovala do nočního krému a očního gelu/krému. Oba produkty nádherně voní, ale opravdu božsky! Jsou lehčí konzistence, na pleti příjemné a hlavně účinné.

Anew vitale - vlevo noční krém, vpravo oční krém

Anew vitale – vlevo noční krém, vpravo oční krém

Co se týká make upu, tak střídám BB krém Anew Vitale a Cusion make up od Misshy. Oba jsou spíše lehčí, krytí je střední a především oba produkty mi nezalézají do pórů, což kvituji s nadšením:-) Na oči jsem nyní začala používat bázi pod oční stíny od Jordany, která je opravdu skvělá a vhodná na má mastná víčka. Konzistencí i odstínem je velmi pdoobná mé oblíbené z Avonu.

BB krém Anew Vitale, make up Cusion od Misshy

BB krém Anew Vitale, make up Cusion od Misshy

Mezi očními stíny vedou dvě paletky, jedná nová a jedna starší. Novinkou je paletka očních stínů Vintage od Essence, kde jsem se zamilovala do zelenkavých barviček. Druhou, starší, která mě na první využití vůbec neuchvátila, je Luxe paletka nude barviček od Avonu v odstínu Luxurious Nudes. Přišla jsem k ní dokonce náhodou, získala jsem jí v nějakém motivačním programu.

paletka očních stínů All about Vintage od Essence, báze pod oční stíny Jordana, paletka očních stínů Luxurious Nude, Avon Luxe

paletka očních stínů All about Vintage od Essence, báze pod oční stíny Jordana, paletka očních stínů Luxurious Nude, Avon Luxe

Na rty momentálně nejraději používám tekutou rtěnku/lesk na rty od Lorealu. Mám dva odstíny, ale překvapivě více preferuji ten výraznější, Ruby Opera. Nehty nejčastěji zdobím lakem Gel Finish z Avonu, a to překrásném tmavě fuchsiovém odstínu P814.

Ruby Opera od Lorealu, lak na nehty z Avonu

Ruby Opera od Lorealu, lak na nehty z Avonu

Vůní podzimu je jednoznačně Always z kolekce vůní Today Tomorrow Always z Avonu. Zamilovala jsem se do ní už na střední škole a pořád ji používám. Už více než deset let mám doma vždy aspoň jedno balení:-)

Always

Always

A jakou kosmetiku jste používali na podzim rádi Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *