Moje sbírka paletek – část první – Sleek

Krásný den,

v průběhu prosince bych Vám ráda představila svoji sbírku paletek na oční stíny, protože jestli něco na dekorativní kosmetice miluji, jsou to právě oční stíny. Mám celkově ráda barvy, nebojím se experimentovat se stíny, klidně se ráno obleču podle toho, jaké mám oční stíny. A je u mě samozřejmostí, že mi stíny vždy ladí s outfitem a se šperky:-)

Dnes bych vám ukázala ráda zástupce stínů od značky Sleek. Těchto paletek mám opravdu hodně, ale už si je moc nekupuji. Nalákala mě na ně hlavně Petra z kanálu Petra Lovely Hair. Paletky mají pěkné barvy, jsou dost pigmentované, celkem prášivé, ale musím říci, že mi na očích moc nedrží. A to dokonce ani s bází. Dneska je pro mě Sleek už trochu překonaný, ale paletky samozřejmě nevyhodím. Poslední paletku jsem si koupila v srpnu minulého roku, když jsem se vracela ze Skotska. právě po cestě zpět jsme se stavovali v Londýně a na Oxford street je moje oblíbená drogérie/parfumérie, kde jsem si pořídila limitku Arabian Nights. Ostatní paletky jsem objednávala z různých českých eshopů.

Sleek paletky

Sleek paletky

Paletky jsou v obalu z černého matného plastu, na kterém je tedy vše vidět. Design se mi celkem líbí, protože je jednoduchý. Otevírají se dobře, ale velikým mínusem je popis těch paletek. Já jich mám více, skladuji je na jednom místě a pokud chci nějakou konkrétní použít, tak si musím všechny vyndat, otočit je a zespodu je konečně napsáno, o jakou paletku se jedná. Druhou variantou je každou paletku otevřít. To mi přijde opravdu nepraktické.

I Divine Acid

Tato paletka je určitě nejvýraznější. všechny barvy jsou hodně pestré, většina je matných, tři odstíny jsou třpytivé. Nejvíce se mi líbí olivově zelená, fialková a stříbrná. Tuto paletku používám asi nejméně.

I Divine Ultra Mattes V2

Ultra Mattes 2

Ultra Mattes 2

Už podle názvu můžete poznat, že se jedná o paletku matných očních stínů. Tato je plná spíše tmavších a ne tak pestrých barev, které jsou ale dobře nositelné a hezky se kombinují. Velmi ráda používám oba šedé odstíny, hnědý a naprosto boží tmavě zelený. Naopak propadákem v pigmentaci je fialový.

I Divine Ultra mattes V1

Ultra Mattes 1

Ultra Mattes 1

I tato paletka je plná matných odstínů, které jsou ale spíše světlejší a velmi pestré a výrazné. Najdete zde také několik pastelových barviček. Překvapivě nejoblíbenějších odstínem je šedý, který se jmenuje Crete.

I Divine Vintage Romance

Vintage Romance

Vintage Romance

Tato paletka patří mezi moje nejpoužívanjěší od značky Sleek. Je plná třpytivých odstínů, pouze jeden pochybně hnědý je matný. Ta barva se mi ale nelíbí, takže ji nepoužívám. Hodně se mi líbí trochu zašlá zlatá a tmavě fialová. Ráda je kombinuji dohromady. Řekla bych, že tuto paletku využijí majitelky hnědých, modrých i zelených očí.

I Divine Garden of Eden

Garden of Eden - tady je krásně vidět prášivost stínů

Garden of Eden – tady je krásně vidět prášivost stínů

Miluji zelenou, opravdu ano, tato paletka je toho důkazem. Dlouho jsem ji sháněla a používám ji spolu s předchozí nejčastěji. Je plná krásných zelených, narůžovělých a hnědých odstínů. Moc se mi líbil tutoriál, který s touto paletkou natočila Petra Lovely Hair a po ní ho zopakovala i Markéta Venená.

limitované edice:

I Divine Del Mar

Del Mar

Del Mar

Tuto limitku moc nepoužívám, výjimkou je pouze jediný třpytivý zástupce, běžovo zlatý stín. Barvičky jsou opravdu pěkné, evokují moře. Myslím, že se jí ještě podívám na zoubek:-)

I Divine Arabian Nights

Arabian Nights

Arabian Nights

Naopak tuto limitku jsem si hodně oblíbila. Je plná zemitých třpytivých odstínů. samozřejmě zase nejvíce používám zelené a hnědé barvičky. A překvapivě často sahám po tmavě modré (mám v tom odstínu jeden pěkný svetr z FF). A když mám chuť oči zvýraznit zase úplně jinak, vyberu tmavě petrolojevou barvičku.

Jakou máte zkušenost se značkou Sleek Vy? Máte také nějakou jejich paletku? A která Vás zaujala nejvíce? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *