Z kosmetické poličky – Oriflame + Balea

Krásný den, 

po delší době se vracím k rubrice Z kosmetické poličky. Dnes se zaměříme opět na péči o pleť a popovídáme si o dvou výrobcích, které už mám téměř dopotřebované. Prvním z nich je pleťový peeling z řady Pure Skin od Oriflame a druhým  je jemná čistící pěna od Baley.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pleťový peeling Pure Skin, Oriflame

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento peeling mě velmi mile překvapil. Oriflame si objednávám u kolegyně v práci a víte, že jsem z něj často celkem zklamaná. Ale dnes to takové nebude, dnes budu chválit:-) Peeling je v úžasném balení s pumpičkou. Lahvička je průsvitná, takže dobře vidíte, kolik vám ještě zbývá. Peeling má větrovou parfemaci, dobře obrušuje, je tak akorát hrubý. Pořizovala jsem ho za cca 89 Kč, určitě nebyl dražší. Jeho objem je 150 ml, což kvituji s nadšením protože jak jste jistě zaregistrovali, tak já peelingy rychle spotřebovávám. Určitě se nebráním další koupi:-)

složení a etiketa

složení a etiketa

praktická pumpička

praktická pumpička

konzistence

konzistence

 

Jemná čistící pěna a výtažky z lotosových květů, Balea

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tuto pěnu jsem kupovala v DM drogérii již před delší dobou a nahradila mi tu od Green Line, o které jste zde již četli. Byla levná, myslím si, že stála okolo 50 Kč. Pleťové pěny mi velmi vyhovují, ráda je používám jako finální krok před krémem. Bohužel tato pěna je pro mě zklamáním. Zaprvé mi nevoní, ba naopak, parfemace je mi docela nepříjemná. Druhým zásadním problémem je to, že neuvěřitelně vysušuje pleť. To je prostě neodpustitelné. Proto se už velmi těším, až ji dopotřebuji a budu ji moci vyhodit.

popis výrobku

popis výrobku

složení

složení

pumpička

pumpička

konzistence

konzistence

Máte rádi čistící pěny? A s jakou máte zkušenost? Máte také slabost pro výrobky s pumpičkou? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *