Dekorativní kosmetika od Alverde

Krásný den, 

dnes bych vám ráda představila pár kousků dekorativní kosmetiky od značky Alverde. Alverde je přírodní kosmetika, kterou seženete v DM drogérii. Nepatří mezi nejdražší a já mám doma celkem čtyři kousky – lesk na rty, sypký pudr, tvářenku a řasenku na obočí. O tvářence jste si zde už mohli přečíst, jsem s ní pořád spokojená, takže o ní už více psát nebudu. Zaměřím se na další tři produkty.

dekorativní kosmetika Alverde

dekorativní kosmetika Alverde

Minerální pudr, odstín 01

sypký pudr

sypký pudr

Toto je klasický sypký pudr, který se ukrývá v jednoduché plastové dóze se zeleným víčkem, na kterém je logo Alverde. Je jemně mletý, v nejsvětlejším odstínu. Balení obsahuje i malou labutěnku. Objem je 10 gramů. S pudrem jsem velmi spokojená. Vyhovuje mi velikost, protože nezabere moc místa. Je to sypký pudr, takže při aplikací práší. Většinou to dělám tak, že otevřu krabičku, vydám labutěnku a zase zašroubuji víčko. Trochu s tím zatřesu, a tak mám po otevření dost prášku ve víčku. Z toho ho nabírám pomocí velkého štětce na pudr od Petry Lovely Hair. Na pleti je pudr velmi příjemný a pleť na dlouho zmatní. Cena byla cca 100 Kč.

konzistence

konzistence

etiketa

etiketa

Colourful Lip Laquer, odstín č. 30 Paradise Red

lak na rty

lak na rty

Krásný tmavě červený lesk na rty (lak na rty). Je plně pigmentovaný, neobsahuje shimmer. Balení má klasický houbičkový aplikátor,  kterým se velmi dobře pracuje. Objem je 6 ml. S leskem jsem velmi spokojená, vydrží mi na rtech i několik hodin. Má lehkou ovocnou parfemaci, která mi nijak nevadí.

barva s bleskem

barva s bleskem

bez blesku

bez blesku

Barevný gel na obočí, odstín č. 02 Braun

barevná řasenka na obočí

barevná řasenka na obočí

O tomto gelu se hodně psalo a mnoho blogerek z něj bylo nadšených. Také mě zaujal, a proto jsem se rozhodla, že si ho pořídím. Dlouho u nás nebyl k sehnání, takže když se konečně objevil, pořídila jsem si rovnou dva kousky. Balení je formě klasické řasenky, která ve víčku ukrývá ještě kartáček na pročesání. Gel je pro mě zklamáním především díky své barvě. Ačkoliv mám ten tmavší odstín, tak barva je narezlá a mnohem světlejší, než je moje přirozená barva. Gel sice stál cca 70 Kč, ale pro mě to jsou vyhozené peníze, protože ho vůbec nepoužívám.

odstín

odstín

tvářenka, kterou už zde znáte

tvářenka, kterou už zde znáte

Pořizujete si dekorativní kosmetiku do Alverde? Jakou s ní máte zkušenost? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Dekorativní kosmetika od Alverde

 1. Erigos

  Používám tuto kosmetiku krátce
  Po čtvrt stoleti jsem se zbavila léků na crohnovu nemoc a tak nechci chemii cpát ani na sebe
  Jsem sppkojena.. Je mi 60 a pro mě je to jemné šetrné líčení včetně péče o pleť sampony atd
  Stálé se drží m recenzí tudíž diky za ně

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já se taky snažím více objevovat přírodní kosmetiku, obzvlášť na vlasy mi dělá opravdu dobře. Na Alverde jsem nezapomněla a vždy omrknu jejich nabídku. Mám doma peelingovou masku, o které se brzy dozvíte více, a v merku mám jejich hydratační plátýnkovou masku:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *