Suchý šampon od Avonu

Krásný den,

v únoru jsem zvládla zlikvidovat skoro všechny suché šampony na vlasy, takže došla řada i na lednovou novinku a celkově novinku z Avonu. Šampon je z řady Advance Techniques a je to novinka z katalogu č. 2, kde stál 99 Kč. Já jsem si ale kupovala jako demo výrobek už v kampani č. 1 a stál mě jen 69 Kč.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

popis:

Šampon má objem 150 ml a ukrývá se v klasické kovové lahvičce s rozprašovačem. Nápisy na přední straně najdete klasicky v anglickém a francouzském jazyce, vzadu na lahvičce ale najdete popisek i v češtině. Sprej stříká na vlasy klasický bílý poprašek, ale velmi dobře se vyčesává. Velmi mile mě překvapila parfemace, která je podle mě cítit vanilkou a hodně mi připomíná vůni klasických produktů řady Advance Techniques, což je fajn.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

moje zkušenost:

Šampon jsem ještě nestihla celý vypotřebovat, ale zatím jsem s ním velmi spokojená. Jen jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží. Z vlasů se dobře vyčesává, opravdu dobře odmašťuje a vlasy voní, jako byste si je právě umyli nějakým Advance Techniques šamponem. Nebála bych se ho srovnat s mými oblíbenými Batiste šampony.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Už jste tento suchý šampon vyzkoušeli? Máte rádi Avon? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

2 thoughts on “Suchý šampon od Avonu

 1. Marťas

  Já jsem o něm také přemýšlela. Zatím mám od toho Batiste. (ten je fajn), měla sem i od Balei a ten taky není špatný. Ale z Avonu ho vyzkouším, až dojde 🙂 Děkuji za tip 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já mám ráda taky ten o Batiste. zatím mám nejraději ten na tmavě hnědé vlasy. Jinak mi vyhovuje moc i ten z Oriflame, nádherně voní. Jenže ho mám v práci a jsem neschopná ho přinést domů, abych o něm mohla napsat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *