Z kosmetické poličky – čištění pleti s Mixou a Avonem

Krásný den, 

dneska se mrkneme na dva produkty, které si kupuji pravidelně, ale ještě se na ně neobjevila pořádná recenze. Jedná se o micelární vodu pro citlivou pleť od značky Mixa a čistící pleťová voda s bílým jílem a 0,5% kyselinou salicylovou z řady Clearskin z Avonu.

Micelární voda pro citlivou pleť, Mixa

Tuto micelárku jsem objevila už před lety a nedám na ni dopustit. Léta patřila k mým nejvěrnějším oblíbencům a měla jsem ji neustále doma na poličce. Líbí se mi praktické balení s pumpičkou, která se dá zamknout. Popisky na obalu najdete i v češtině, což oceňuji. Nemá parfemaci, která by mě dráždila, velmi dobře odličuje a mohu ji používat i na oči. V pohodě mi dala dolů i voděodolný makeup a moje citlivé oči si s ní velmi rozumí. Kupuji ji většinou v nějaké akci za cca 100 Kč. Objem 200 ml.

Čistící pleťová voda s bílým jílem a 0,5% kyselinou salicylovou, Clearskin, Avon

Malinká lahvička ukrývá skvělou vodu na čištění pleti. Jsem zvyklá mít doma něco alkoholového, abych to použila po čištění pleti nebo po trhání obočí. Vodičku je třeba protřepat, aby se rozmíchaly složky usazené u dna. Na pleti to trochu štípe, ale  je tam ten alkohol, takže to není překvapení. Myslím, že pleť pěkně čistí, ale zbytečně ji nevysušuje. Objem je 100 ml a vyjde v akci na cca 50 Kč.

Co používáte na čistění pleti Vy? Jaký máte vztah k micelárním vodám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

2 thoughts on “Z kosmetické poličky – čištění pleti s Mixou a Avonem

  1. Lucie

    Já momentálně micelárky používám zřídka. Teď jsem měla jednu v DM boxu, ale ta je s olejem, takže je fajná. Ty klasické micelárky mi nedělaly dobře protože po čase vysušovaly. Ale ta Avon vodička vypadá super! Té jsem si ani v katalogu nevšimla 🙂

    1. ciculka Post author

      Ahoj, nyní jsem načala jednu od Astridu a ta je taky skvělá:-) Ta vodička z Avonu je super, levná a účinná:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *