Paletka týdne – SophX

Krásný den, 

kdo mě čte pravidelně, asi zaregistroval, že jsem si na začátku léta pořídila slavnou paletku SophX od Makeup Revolution. Už podle názvu je jasné, že se jedná o kolaboraci s blogerkou. Paletka je celkem levná, myslím, že mě vyšla na cca 350 Kč. Obsahuje celkem 24 stínů. Kupovala jsem ji na oficiálním eshopu MUR.

Zaujalo mě, že paletka obsahuje jak matné, tak třpytivé stíny. Některé mají jen jemný sheen, jiné jsou plné třpytek. Samozřejmě nejvíce zlákaly ty dva zelené odstíny, z nichž je zelený vlastně jen jeden, druhý je takový měňací a na mně háže odlesky spíše do hněda a vínova s modrým svitem.

Paletka má plastový obal se zlatými popisky. Na té světlé barvě je vidět každý bordel. Paletka obsahuje zrcátko, což je fajn, jsem zvyklá se v něm líčit. Byla tam i folie s názvy jednotlivých odstínů, ale to jsem samozřejmě hned ztratila. Otvírání je v pohodě, cestovala jsem s ní po Irsku a přežila to bez úhony.

První řada je taková nudně světlá a neutrální, ale já ji používám pokaždé. Je tam skvělý bílý odstín na celé víčko, světlé barvy do záhybu a jemně třpytivý do vnitřního koutku. To je tedy styl líčení, který mi nesluší, ale líbí se mi. Já tento odstín dávám ráda do středu víčka, krásně mi zvětší oko a rozzáří ho.

Druhá řada je už výraznější, třpytivější. Třetí barva zleva je taková bronzová a tu si překvapivě dost užívám. Hodně jsem se těšila na tu fialovou, ale na mém oku vypadá růžově, což se mi nelíbí. Teplé oranžové asi nevyužiji, nemám ráda tento trend.

Ve třetí řadě jsou hned tři moje lásky. Ta zelená je jasná, fakt se hodí k tmavě hnědým očím. Měňavý stín dávám ráda přes celé víčko, hezky ho vystínuji a jen vnější koutek ztmavím tím černým ze spodní řady. Jela jsem v tomto looku do Irska a na letišti mi jedna moc milá a hezká paní chválila makeup. To mi zvedlo celý den:-) V hnědém stínu mám už pořádnou díru. Používám ho na vykonturování celého oka nebo přes celé víčko, prostě ideální základ.

Čtvrtá řada je plná tmavších barev, bez kterých bych se neobešla. Jsou třeba na zdůraznění vnějšího koutku. Já často sahám po černé barvě a dělám s ní linku. Dva matné tmavě hnědé jsou perfektní ke všem barvám v paletce.

Celkově jsem s paletkou hodně spokojená, využívám ji každý týden a pořád mě baví. Myslím si, že si ji vezmu s sebou i do Walesu:-) Má i mladší sestřičku, která má krásné fialové barvičky, ale také mnoho těch teplých, které bych asi nevyužila, ale uvidíme…:-) Jak se tyto stíny líbí Vám? Koupili jste si paletku? A jste s ní spokojení? Napište mi:-) 

Vaše Čičulka

 

Tagged on: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *