Laky Avon

Krásný den, 

dneska to bude zase jedna lakovací rychlovka. Mám tu dvojici tmavším barviček od Avonu. Oba laky jsou z jejich edice Gel Shine. Fialový metalický je v odstínu Exposure Boost a vínový lesklý je P815.

Lak Gel Shine, odstín Exposure Boost

Jedná se o sytě fialový lak, který v sobě má jemné růžové a stříbrné třpytky. Je hodně sytý, už v jedné vrstvě velmi dobře kryje. Jeho výdrž je skvělá, dávala jsem ho dolů po deseti dnech. A ne proto, že by vypadal už špatně, ale protože mi prostě nehty rostou:-) Štěteček je spíše užší, ale docela dobře se mi s ním manipulovalo.Byla jsem s ním velmi spokojená, měla jsem ho jak na rukou, tak na nohách:-)

Lak Gel Shine, odstín P815

Barva v lahvičce je hodně tmavá, taková vampy vínová:-) Chtěla jsem tento odstín třeba na podzim nebo na nějaké elegantní příležitosti. Já černou nenosím, to se mi na nehtech nelíbí, ale ráda ji právě nahrazuji jinými tmavými odstíny. Bohužel se mi s tímto lakem špatně zacházelo. Neusychal, dělal bublinky, prostě děs. Nevím, jestli jsem měla špatný lakovací den, ale dost mě to naštvalo. Taky mi prasklo víčko, což tomu tedy nepřidalo…

Oba laky mají objem 10 ml. Já mám celkově laky z Avonu ráda, ale ten vínový je fakt zklamání… Jaké laky máte rádi na podzim rádi Vy? A jaké odstíny podle Vás působí elegantně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *