Yves Rocher Beauty Box: září 2018

Krásný den, 

minulý měsíc mi dorazila i moje poslední krabička krásy od Yves Rocher (měla jsem tří měsíční předplatné). Tentokrát je krabice menší a má úplně jiný design než ty dvě předchozí. Celá je laděná v podzimním stylu a mně se to celkem líbí:-)

Detoxikační peeling na vlasy

Tak tento produkt mě překvapil a zároveň mi udělal radost. Ani jsem nevěděla, že YR má tento výrovek v nabídce. Peelingy na vlasy používám a ten můj stávající mi už dochází. Ráda tento vyzkouším a porovnám je.

Deodorant bez hliníku

Sama si kupuji už jen produkty bez hliníkových solí, takže tato klička je super. Pravděpodobně ji dám mamce, která je spíše na kuličky (a já na spreje).

Micelární gel Elixir Jeunesse

Z tohoto produktu mám radost. Za prvé mi doma dochází čistící gely a tento je super, už jsem ho měla. A taky k němu bylo i sérum a já mám doma dokonce i jejich masku, takže budu testovat velkou část této řady najednou:-)

Korektor na nalakované nehty

Ten se vždy hodí, lakuji teď minimálně jednou týdně, takže mám spotřebu všeho:-)

věci navíc:

Kit Multimasking – Je to vtipné, mám doma všechny ty masky i peeling, nyní jsem to dostala ještě jednou. To mi ale nijak nevadí, určitě to spotřebuji:-)

Denní sérum Elixir Jeunesse – Jak jsem psala již u gelu ze stejné řady, těším se na testování:-)

Superfood Mix – Nakonec byl v balíčku pytlíček různých semínek. To se vždy hodí.

Celkově jsem z nového boxu nadšená. Byl hodně bohatý a využiji všechny produkty, takže to nemá chybu:-) Se svým předplatným jsem byla spokojená, dostala jsem opravdu dost výrobků, které buď ráda používám nebo se těším na jejich testování:-) Jak se Vám líbil obsah tohoto boxu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *