Trio na pleť – Natura Siberica

Krásný den, 

na mém oblíbeném eshopu s přírodní kosmetikou jsem si nedávno pořídila trio na pleť od značky Natura Siberica. Jedná se o čistící emulzi, pleťový peeling a maska.

Čistící emulze

Emulze v plastové lahvičce s mačkacím víčkem. Balení sice vypadá pěkně, ale je strašně nepraktické. Produkt z něj nejde ven, plast je moc tuhý, takže se nedá pořádně zmáčknout. Celé mě to naštvalo, a tak to moc nepoužívám. Každopádně se nanáší na čistou pleť a pak se setře pomocí tamponu. Odličuje celkem dobře, na oči ji ale nepoužívám, to se bojím.

Pleťový peeling

Peeling je v praktické tubě se šroubovacím víčkem. Má nevtíravou parfemaci, je příjemně hrubý, abyste ho mohli bez problémů pravidelně používat. Krásně pleť obrousil, ale nevysušoval. Nectila jsem ani nepříjemné pnutí, prostě paráda.

Energizující maska na pleť

Maska měla krémovo-gelovou strukturu, lehce voněla a byla spíše řidší. Dobře se nanášela a celkově se s ní bez problémů pracovalo. Na pleti nezasychala, ale spíše se do ní vsákla, zbytek jste setřeli nebo smyli. Přiznám se, že mě úplně neokouzlila a neměla jsem pocit, že by dělala něco navíc. Nakonec jsem měla ještě trochu ulepený pocit, když jsem to vše smyla, a to nemám ráda.

Ráda jsem vyzkoušela tuto sadu a nejvíc mě z ní dostal ten peeling. Ten byl perfektní a klidně bych si ho pořídila znovu. Maska mě vůbec neokouzlila a jsem ráda, že jsem ji už dodělala. Emulze by mohla být i dobrá, ale rozčiluje mě to balení. Jak zaujal tento set Vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *