Pleťový olej Savon de V

Krásný den, 

s paní Julií z eshopu lilibela.cz jsem se domluvila na recenzi pleťových olejů od značky Savon de V. Měla jsem verzi pro 30+20+. Oba olejíčky jsou určeny pro suchou a normální pleť. 

Balení je jednoduchépraktické. Jedná se o malou skleněnou lahvičku/dózičku s pipetkou. Vše bylo zabalené v malém sáčku s papírovým návodem. Tam bylo napsané složení a návod na použití. Já jsem nikdy pleťové oleje nepoužívala, takže se mi to opravdu hodilo.

Olej se nanáší na vyčištěnou a vlhkou pleť. Doporučuje se spíše nějaká bylinná voda. Olej máme jemně vmasírovat. Oba oleje mi vyhovují. Přijdou mi svojí funkčností stejné a jediný rozdíl vidím v parfemaci. Přijde mi trošku hezčí ten pro 30+, který je více citrusový.

Já tedy používám růžovou vodu od Purity Vision. Dvakrát si stříknu na celý obličej a poté nanesu tři větší kapky oleje. Suchými prsty jemně vmasíruji do celého obličeje. Olej dávám i na pokožku dekoltu, protože je podle mě důležité pečovat i o něj. Postup je stejný – růžová voda a pak několik kapek oleje.

Bála jsem se, jestli pak nebudu moc mastná, ale od prvního použití jsem fakt nadšená. Olej se krásně vstřebá, pleť je najednou rozzářenějšíhladší. Opravdu mě to baví, to jsem nečekala:-) Pokud pořád váháte, můžete si objednat menší balení, které jsem měla já. Má 3 ml a stojí 80 Kč. Jedna ta lahvička vám vydrží docela dlouho, aspoň měsíc.

Celkově jsem s pleťovými oleji nečekaně spokojená a myslím, že je budu i dále zařazovat do své denní rutiny. Jak jste na tom s oleji Vy? používáte je? jaké Vám vyhovují? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *