Výzva 12 měsíců, 12 radostí

Krásný den,

u Helenky na blogu probíhá výzva na takové ohlédnutí za minulým rokem. Jedná se o připomenutí každého měsíce a to se mi moc líbí. Zkusila jsem to dát dohromady na základě fotek v telefonu a každoměsíčních shrnutí.

Leden

Myslím si, že většina země žila v lednu prezidentskými volbami. Já jsem hodně doufala, že bychom mohli mít po letech někoho, za koho se nebudu muset stydět. Vybrala jsem si tedy fotku v košili ze dne voleb:-)

Únor

Konec února se nesl v duchu dovolené. S mamkou a ještě s jedněmi známými jsme vyrazili na náš oblíbený Mauricius. Bylo to skvělé a fakt mě mrzí, že tam letos nejedeme. Jestli nad tímto ostrovem váháte, mohu to jen doporučit.

Březen

V březnu jsem začala chodit k nové paní kadeřnici a jsem u ní moc spokojená. Je milá, šikovná, cenově velmi dostupná a poslouchá, co jí říkám. Toto je účes z první návštěvy od ní, za mě na jedničku. Mimochodem, kdo si mě ještě pamatuje jako blondýnu?:-)

Duben

Duben byl měsíc úspěchů mých kamarádů. Štístko se ženil a my jsme vyjeli na takovou spíše neformální svatbu za Prahu. Kamarádce Janě konečně vyšlo její CD, na kterém pracovala několik let a dala do něj celé srdce. Jsem na ni opravdu moc pyšná!

Květen

Květen je měsíc maturit a já jsem byla ráda, že to moji miláčkové zvládli. Bylo to vyčerpávající, ale zase skvělé je, že v květnu už je jaro na vrcholu a příroda je prost krásná i ve městě. Mám tu mé oblíbené zákoutí se Zámečkem.

Červen

Červen je můj narozeninový měsíc, a i když si na to moc nepotrpím, letos se to povedlo. Mnohem více jsem ale užila narozeniny mého strejdy, šedesátiny se musí rozhodně oslavit. Sešli jsme se ve Vlašimi v širším rodinném kruhu a bylo to skvělé. Ještě více ale povedl poslední červnový den, kdy v Příbrami hrála kapela Chinaski a my jsme vyrazili v silné sestavě – já, rodiče, strejda Vlasta, kamarádka Terka a kolegyně Jaruška. Bylo to skvělé, prozpívali jsme celý večer a všichni si to užili.

Červenec

Ten se nesl už v duchu letní dovolené. Podle mě se skvěl povedl jednodenní výlet do Blatné, kam jsme s mamkou, tetou a sestřenicí vyrazily na muzikál Šíleně smutná princezna. Brzy na to následovala společná letní dovolená a já jsem konečně viděla Krétu. Zakončil to další povedený koncert, tentokrát Divokej Bill.

Srpen

I když jsem si v srpnu užívala různé výlety a wellness, nejvíce bych vypíchla vytřídění skříní, což jsem oddalovala fakt dlouho a nechtělo se mi do toho. Upřímně řečeno, myslím si, že udělám ještě jedno kolo, ale fakt šlo ven tolik věcí…

Září

Jestli byl nějaký měsíc fakt bláznivý, tak to bylo září. Nechci si na něj ale stěžovat, protože se mi tam povedly skvělé výlety, měla jsem první rande s Martinem a nakonec jsem odjela do Anglie. Nad jednou fotkou jsem dost váhala, ale nakonec vyhrála tato z našeho divadla, kde jsme byli se žáky na exkurzi.

Říjen

Říjen byl zase takový naplněný měsíc a asi vás nepřekvapí, že je tu fotka z Anglie. Ono to asi ani jinak nejde. Když něco chystáte téměř rok, stojí vás to nervy a půlku vlasů, tak to prostě musíte mít jako ten highlight. Ale v říjnu jsem byla taky v Lázních Bohdaneč, kde jsem se sešla s rodinou, přijela tam za mnou Sabča a udělaly jsme si moc příjemný den v Pardubicích, kde jsem nečekaně potkala bývalou žákyni Míšu. To zní přeci taky skvěle, ne?:-)

Listopad

Listopadu určitě vévodí naše první společná dovolená. Jeli jsme nakonec na místo, které jsem navrhla já a kam jsem se chtěla už dlouho vrátit. Před lety jsme byli se žáky u jezera Chiemsee a mně se tam moc líbilo. Náš prodloužený víkend předčil má očekávání a bylo to opravdu skvělé!

Prosinec

Řekla bych, že pro valnou většinu z nás je dominantou prosince vánoční čas. U mě je to úplně stejné. Já ho ráda trávím s rodinou, s blízkými, s přáteli. Zcela netypicky jsem si jako poslední vybrala fotku s babičkou z oslav jejích 92. narozenin. Už tedy není tak fresh, ale ten den měla dobrou náladu, slušelo jí to a my jsme si to užili.

Helenka měla skvělý nápad. Většinou bručíme a myslíme na to, co se nám nepovedlo, ale když jsem procházela ty fotky, měla jsem problém vybrat jen jednu. Za minulý rok se povedlo tolik věcí, že bychom za ně měli být opravdu vděčni. Doufám, že se do výzvy také zapojíte, popřípadě vypíchnete vaše povedené okamžiky v komentářích:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

12 thoughts on “Výzva 12 měsíců, 12 radostí

 1. Stáňa

  Hezké ohlédnutí. Helenčinu výzvu jsem taky zaznamenala, ale já s ní budu mít asi trochu problém, protože nejsem velký schovávač takových těch fotek běžných dnů, mám setříděné a uložené jen fotky z výletů a dovolených, ty běžné většinou jen překlopím do článku měsíc v kostce a pak smažu. Ale snad i já něco vyberu.
  Hezký den

 2. Lucie

  Ahoj, to je pravda, pořád sumírujeme neúspěchy, ale když se ohlédneme speciálně za tím hezkým, tak zjišťujeme, že toho není zase tak málo. Můj loňský rok byl spíše jen o drobných radostech, ale ten letošní nás čeká jedna obrovská, v dubnu budu maminka:-)

 3. Jitka

  Nejdříve musím napsat,že ti to velice sluší.A tvůj rok byl úžasný.Hodně cestování i hezkých chvil s rodinou.
  Přeji Ti,aby byl stejný i ten letošní Jitka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *