Cute box: leden 2024

Krásný den,

konečně jsem se dostala ke článku o novém cute boxu, který mi dorazil hned na začátku ledna. Opět má roztomilou krabičku a uvnitř je pět plnohodnotných produktů, žádné miniatury. To je tedy docela rozdíl oproti třeba LF boxu.

co box obsahuje:

 • rtěnka v tužce, Project Lip
 • krém pod oči, Voilá
 • stíny na oči, Paese
 • masážní pomůcka na vlasy, Yes Studio
 • maska pod oči, Miqura

Rtěnka v tužce od značky Projekt Lip má jemně zvětšovat rty, má dlouhotrvající a vysoce pigmentovanou barvu a krémovou texturu. Díky balení se dá používat i jen jako konturka. V prdelce najdete ořezávátko, což se rozhodně hodí. Odstín je velmi přirozený, takový středně hnědý. Na rtech rtěnka lehce brněla, nejdříve jsem se lekla, ale pak jsem uvědomila, že to jen ten zvětšující efekt.

Druhým kouskem v boxu byl krém na oči, což se mi rozhodně hodí, nějak mi doma prořídly zásoby. Voilá je francouzská značka a krém je zaměřený na intenzivní hydrataci očního okolí. Měl by projasňovat, zmenšovat otoky a kruhy pod očima a dodávat jasnější a odpočinutý vzhled. To se mi vše moc líbí, tak jsem tedy zvědavá.

Dekorativní kosmetika je zastoupená ještě jednou triem očních stínů Triple Opal od značky Paese, která v boxu už několikrát byla. Jedná se o trojici stínů ve velmi přirozených hnědých odstínech. Stín mají obsahovat světlo odrážející částečky, které by opticky měly vyrovnávat povrch víčka. Barvy se mi moc líbí, takže stíny určitě vyzkouším a dám vám vědět…

Čtvrtý produkt v boxu mě úplně na první pohled nezaujal, ale nakonec je to v pohodě. Jedná se o speciální masážní pomůcku na vlasovou pokožku. Já proti těm pomůckám nic nemám, ale doma už dvě mám, takže na co třetí. Naštěstí přišla mamka s tím, že by ji chtěla, protože jí to doporučila kadeřnice. No, hned jsem se zaradovala a tento kousek poputoval k ní.

Nakonec tu mám jednorázový kousek – masku na oční okolí. Miqura je pro mě naprosto neznámá značka, tak jsem samozřejmě zvědavá. Maska by měla účinně vyživovat oční okolí, obsahuje výtažek z krvavého pomeranče, který by měl mít revitalizující a „energizující“ vlastnosti. Vše zní dobře, já potřebuji pořádnou dávku hydratace a výživy pro oční okolí, tak se na ni už těším.

Za mě se tento obsah boxu povedl, oceňuji, že jsou zde samé plnohodnotné produkty a ne nějaké miniatury. Vyzkoušela jsem už tužku na rty, se kterou jsem spokojená (mohli jste ji vidět na fotce ze včerejšího článku o paletce Avon). Jak se obsah líbí vám? Znáte nějakou značku z dnešního článku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Cute box: leden 2024

 1. Stáňa

  Hani, obsah vypadá docela dobře. Značku (samozřejmě :D) neznám ani jednu. Jinak mne pobavilo srovnání velikosti krabičky a obsažených produktů … (i když chápu, že boxy mají standardní velikost, do které se musí vejít i větší produkty).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   já u cute boxu znám taky málo značek, ale je to taky jeden z přínosů těchto krabiček – seznámení se s něčím novým.

 2. Lucie

  Ahoj, za mě takový lepší průměr. Ta masážní pomůcka na pokožku hlavy mě nebere, to bych posílala dál a jinak bych vše využila, ale umím si představit i lepší obsah.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já musím mít dobrý krém. Teď mám doma konečně krém Anew Sensitive a ten je skvělý. Používám ho ráno i večer a vůbec mu nevadí makeup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *