Paletka Monica od Revolution – recenze

Krásný den,

k Vánocům jsem od kamarádky Luci dostala paletku z kolekce Friends od značky Makeup Revolution London. Jedná se konkrétně o verzi Monica, která je plná teplých barev. Já mám paletky této značky poměrně ráda, tak jsem se na ni těšila. Přišla mi v balíku s ostatními dárky a společně se svíčkou dorazila poněkud poničená – zrcátko je roztříštěné. To samozřejmě není chyba paletky, ale přepravce.

Paletka m papírovou krabičku s běžnými popisky. Obal je také z papíru, konkrétně z pevného kartonu, což je v poslední době hodně oblíbený materiál. Uvnitř je tedy zrcátko a celkem devět očních stínů. Ty tam mají i názvy, které se nějakým způsobem vážou k dané postavě z Přátel.

Celá paletka je laděná do teplých barev a prim zde hrají odstíny vínové a růžové. Podle mě se skvěle hodí na jednoduchá denní líčení, ale zvládnete i něco dramatičtějšího na večer, když zapojíte tu tmavou vínovou a nejtmavší hnědou. Líbí se mi, že jsou zde matné odstíny vhodné do ohybu oka. Jednotlivé barvy k sobě ladí a hezky korespondují. Konzistence stínů je spíše sušší, což nejvíce vynikne u těch třpytivých, kde to značka umí i lépe.

Znám mnohem lepší paletky od této značky, ale líčení s ní nakonec dopadlo poměrně dobře. Výdrž je slušná a vypadalo to vlastně lépe, než jsem čekala. Docela by mě zajímala barevná kombinace u těch ostatních variant. Jak se vám líbí paletka Monica? Sledovali jste seriál Přátelé? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Monica od Revolution – recenze

 1. Helena

  Hani, Přátelé, to byl seriál naší Terky. Nasmála se u něj opravdu hodně :o)
  Paletka, ač je v teplých tonech se mi moc nelíbí, tedy alespoň pro mě – ve vínové bych vypadala jako uplakaná…
  Přeji hezkou neděli, Helena

 2. Stáňa

  Hani, se seriálem to mám podobně jako Helena – sledoval ho syn a já se většinou koukla taky. Paletka mi přijde taková průměrná, pro mne ty ty výraznější odstíny úplně nebyly (zejména v tom vínovém, co vypadá skoro červeně bych se asi necítila, resp. bych ho neuměla rozumně použít)

 3. Lucie

  Ahoj, Přátelé jsou seriálová legenda, samozřejmě je znám a paletka vypadá moc hezky, na druhou stranu, není to něco, co bych plně využila a tím pádem potřebovala v šuplíku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *