Vypáleno: leden 2024

Krásný den,

to bych nebyla ani já, kdyby tu nebyl zase přehled vypálených svíček za poslední měsíc. V zimě pálím víceméně denně, takže spotřeba je vysoká. To mi zase tolik nevadí, mám doma celkem slušné zásoby nových svíček.

Aroma Works

Tuto malou svíčku jsem dostala od kolegyně. Je v klasické vánoční parfemaci Apple Cinnanom, která byla za studena moc příjemná. Po zapálení jsem ale nic necítila a svíčka vyhořela fakt rychle.

Pepco

Z Pepca jsem měla krásnou vánoční svíčku, která měla povedený design víčka. Měla více knotů a moc pěkně hořela. Vůně byla příjemná, spíše jemnější, ale tyto víceknoté svíčky z Pepca mě v poslední době fakt baví.

Glade

V této malé skelničce byla svíčka s vůní svařeného vína a lesních plodů. Za studena voněla fakt skvěle, to jsem si užívala. Po zapálení to už tak syté nebylo, ale trochu jsem tu vůni cítila. Svíčka hořela poměrně dlouho.

Douglas

Zkusila jsem si objednat vonnou svíčku i z parfumérie Douglas z jejich interní značky Douglas Collection. Vybrala jsem si vánoční vůni Ring, Little Bell, což byla taková teplá vůně. Svíčka hořela celkem dobře, ale po zapálení jsem ji zase moc necítila.

Angel Wings

Samozřejmě tu mám i jednu Angel Wings, což je moje milovaná vůně od značky Scented Candle. Voní krásně, teple, ale je to taková spíše hřejivá vůně, ne kořeněná. Má i dobrou intenzitu po zapálení.

Scented Candle

Ještě jednou značka Scented Candle a její zimní vůně Winter Tutti Frutti. Za studena mě úplně neuchvátila a musím říci, že ani po zapálení to nebylo moc zajímavé. Jak je Angel Wings skvělá, tak zde je to bída.

Heart & Home

Nakonec tu mám dvě svíčky od značky Heart & Home. Mám moc ráda jejich design a mají v poslední době zajímavé voňavé kombinace. Vyzkoušela jsem takovou spíše podzimně zimní vůni Medová hruška, která byla příjemná a tak středně intenzivní. O něco výraznější je Broskvová vášeň.

Jedničkou je samozřejmě Angel Wings, pak bych asi zařadila svíčky z Pepca, Glade a Heart & Home. Jaká svíčka v poslední době zaujala vás? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Vypáleno: leden 2024

 1. Helena

  Hani, moc mi voní svíčka YC – teď se nemůžu podívat, je tam nějaké dřevo, koření, mech… Byl to dárek. Bohužel jsem ji zatím u nás nikde nenašla, tu bych si ráda pořídila…
  Přeji hezký den. Helena

 2. Stáňa

  Hani, já mám ráda vůni White cotton (svíčku pod zn. Domol prodává Rossmann). Tříknoté svíčky z Pepca jsou taky fajn, hodně se mi libila vůně guavy a liči. Od Heart & Home jsem měla malou svíčku s vůní vánočního stromečku a ta tedy nevoněla při hoření v podstatě vůbec
  Jinak mám článek o svíčkách zrovna rozepsaný…
  Hezký den

 3. Lucie

  Ahoj, znám Angel Wings, ta byla příjemná, tu jsem poznala díky tobě a pak svíčku od Glade a ta byla taky fajn. Jinak se mi líbí svíčky od  Heart&Home, ty mě z celého článku zaujaly nejvíc.

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já se musím přiznat, že poslední dobou jsem si z ničeho na prdel úplně nesedla dost teď pálím svíčky, co po zapálení úplně moc nevoní 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *