Tělové peelingy Organic Shop II – recenze

Krásný den,

tělové peelingy mám moc ráda a značku Organic Shop moc dobře znám a už před několika lety zde vyšla jedna recenze na dva jejich kousky. Já jsem k Vánocům dostala hned dva další peelingy, a tak se dneska podíváme na ně. Mám tu variantu s papájou a s mangem.

Renovující tělový peeling papája a cukr

Jako první jsem si vyzkoušela peeling s výtažky z papáji. Peeling je v plastové dóze, do které se na začátku docela špatně dostává. Je to cukrový peeling, má poměrně hrubou konzistenci, ale opravdu dobře obrušuje. Má velmi povedenou vůni, která je sladce ovocná, celkem intenzivní a je cítit z pokožky i po sprše.

Opravný tělový peeling mango a cukr

Druhý peeling má úplně stejné balení, ale docela mě překvapilo to, že tentokrát je etiketa jen v angličtině, žádné české popisky. Konzistence je stejná jako u toho papájového. Peeling j dělá docela cucky, občas mi kus odpadne do vany, což je škoda. Obrušuje ale stejně dobře. Problém mám zde s parfemací – ta je tedy hodně technická, fakt divná a na začátku jsem si říkala, jestli to vůbec zvládnu dodělat.

I když jsou peelingy svými obrušujícími vlastnostmi opravdu dobré a jejich cena je fakt příznivá, tak se mi stalo už poněkolikáté, že nějaká varianta měla takový divný technický zápach. Papájová varianta byla ale fakt dobrá. Znáte tuto značku? Jaká varianta vám sedla? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Tělové peelingy Organic Shop II – recenze

 1. Helena

  Hani, tyhle peelingy znám jen od tebe, takže žádná zkušenost. Ale papaya mi smrdí i jako ovoce, tak ten peeling asi navoněli něčím jiným :o)
  Měj příjemný den. Helena

 2. Lucia

  Peelingy Organic Shop mám doma, ale ešte som ich nevyskúšala (varianty malina, kakao, škorica). Som fakt zvedavá na ich parfumácie, konzistencia vyzerá super.

 3. Lucie

  Ahoj, já měla už více variant, kávový, malinový a ještě jeden a vždy jsem byla spokojená, jak s vůní, tak s kvalitou.

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, já zkoušela mangový, perníčkový, malinový a kávový a se všema jsem byla více či méně spokojená. Mají takovou trochu zvláštní konzistenci za mě, zrovna mám v zásobách ještě melounový s názvem Belini, tak jsem na něj zvědavá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *