Cute box: únor 2024

Krásný den,

hned na začátku měsíce mi dorazil nový cute box. Má krásnou valentýnskou krabičku, ale obsah mi tentokrát přišel trochu slabší. Uvnitř je tedy zase pět plnohodnotných produktů a dokonce tam byl i jeden vzorek.

co box obsahuje:

 • kleštičky na řasy, The Vintage Cosmetics
 • ochranný sprej na vlasy, B.Fresh
 • tělový peeling, Beauty Jar
 • sérum s vitamínem C, Dr. Botanicals
 • rozjasňující balzám, Bybi

Jako první jsem vybalila kleštičky na řasy. To je produkt, který běžně používám, mám ho ráda, ale doma právě tyto mám a docela mi nesedí. Skoro vždy mi skřípnou oční víčko nebo kůži pod okem, což se mi tedy s jinými kleštičkami nestává. Asi mám na tyto špatný tvar oka.

Druhým kouskem je ochranný sprej na vlasy v cestovní velikosti, která je tedy i tak docela objemná. Je to klasický sprej na ochranu vlasů před teplem, který je všeobecně hodně populární, ale zrovna já tento typ produktu vůbec nepoužívám, protože mi pak tak divně lepí vlasy a celkově se mi to nelíbí.

Co mi určitě udělalo největší radost je peeling na tělo od značky Beauty Jar. Obsahuje kakaové částice, bambucké máslo a malinový extrakt, což zní skvěle. Já jsem v minulosti měla několik peelingů od této značky a vždy jsem byla spokojená.

Dr. Botanicals je značka, kterou znám díky cute boxu, v němž už byla několikrát zastoupená. Tentokrát je zde novinka – sérum s vitamínem C. Je určené pro všechny typy pleti, obsahuje výtažky z marocké růže a vitamín C. Popis vypadá opravdu dobře, takže se těším na testování.

Jako poslední je zde zastoupena dekorativní kosmetika. Jedná se o Babe Balm Broze, což by měl být veganský rozjasňující balzám, který spojuje dekorativní kosmetiku s péčí. Dá se používat jako rozjasňovač nebo na víčka pro dodání lesku. Zde si nejsem jistá, jestli jsem správná cílová skupina.

Nejvíce mě zaujalo sérum a peeling, to jsou dva produkty, které určitě bez problémů spotřebuji. U těch dalších tří si tím nejsem moc jistá. Za mě je to tedy trochu zklamání, i když jsou tu zajímavé kousky. Jak se obsah líbí vám? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Cute box: únor 2024

 1. Helena

  No, asi bych taky neskákala radostí…
  Hani, děkuji, že si nás nechala do boxu nahlédnout a přeji příjemný den. Helena

 2. Lucie

  Ahoj, z pozice někoho, kdo nic z toho nezkoušel a může hodnotit jen samotný obsah, tak říkám, ano, tenhle obsah se mi velmi líbí:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *