Únorová objednávka na eshopu Douglas

Krásný den,

ještě na konci února jsem stihla udělat pěknou objednávku na eshopu Douglasu. Měli slevu na paletky na oči, což se mi hodilo. Vybrala jsem si nějaké nové věci, které mi paly do oka. Víte, že pro paletky stínů mám slabost:-)

Ve výprodeji jsem ulovila paletku Festive Eyes za 199 Kč. Je od značky Douglas Collection a přijde mi, že bude dobrá na cest, protože je poměrně tenká a kromě hezkých a nositelných barev očních stínů obsahuje i tvářenku v přirozené růžové barvě.

U této značky ještě zůstanu, protože nejvíce mě zaujala paletka Earthy Nudes Eyeshadow (cena 569 Kč před slevou). Ta kombinuje hnědé a zelené stíny (i když na fotce to tak nevynikne) a to je moje oblíené líčení, ve kterém se vždy cítím nejlépe.

Jelikož jsou všechny tyto paletky celkem decentní, říkala jsem si, že bych si mohla pořídit i něco výraznějšího na hraní. Tomuto požadavku nejvíce odpovídala velká paletka Matrix LuXX Trinity od Revolution (cena 469 Kč před slevou). Líbí se mi zelené a fialové barvy, opravdu se těším, až si s ní vyhraji.

Nakonec jsem si nechala pro mě neznámou značku Morphe. Nikdy jsem od ní nic nezkoušela, ale vím, že je hodně chválená. Byla jsem mile překvapená příznivými cenami. Celomatná paletka stínů 9B Matte Collection (340 Kč) obsahuje hnědé a zelené zemité barvičky a já bych s ní chtěla zkusit právě celomatný vzhled. V akci byla i sada Make It Big Eye Trio za 512 Kč, kde je řasenka, báze pod řasenku a oční linky. Zrovna linky mi o víkendu došly, tak se to perfektně hodí. Vše brzy začnu testovat, tak se můžete těšit na recenze.

Jako vždy jsem dostala jeden vzoreček, tentokrát jde o značku Sisley. Celá objednávka mě stála 1813 Kč, poštovné bylo zdarma. Douglas je na plné peněžence, ale mě zrovna tento eshop dělá problémy u registrace, tak si to hlídejte.

Znáte značku Morphe? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Únorová objednávka na eshopu Douglas

  1. ciculka Post author

   Ahojky,
   já se líčím do práce skoro každý den a vždy používám oční stíny. U mě mají paletky velké vyžití.

 1. Stáňa

  Hani, líbí se mi paletky Douglas, ta od Revolution je na mne už velká divočina ;-). Já jsem proti tobě žabař – paletky mám celkem tři (a to jedna z nich je už v posledním tažení). Ale asi si budu muset ještě nějakou pořídit, protože mi v těch dvou, co jsou ještě k použití chybí šedá a taky zelená. Ale chodila jsem teď dlouho hlavně se šedými stíny, tak teď zkusím chvíli nude líčení…
  Hezký den

 2. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, Morphe jsem zahlédla především na zahraniční scéně, ale též by mě lákalo od nich něco vyzkoušet, letos jsem i několikrát líčila na plesy, tak by se mi hodilo rozšířit paletkový arzenál na příští sezonu.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   tak zatím Morphe doporučit nemůžu. Včera i dneska jsem to všechno používala jsem z toho dost na rozpacích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *