Trnka – tělová péče z Manufaktury

Krásný den,

když jsem si na Dny Marianne objednávala nějaké věci z Manufaktury, přihodila jsem do košíku i dva produkty z  jejich nové limitované edice Trnka (respektive jsem si objednala gel a krém na ruce jsem dostala jako dárek k objednávce).

Sprchový gel Trnka

Sprchový gel se ukrývá v plastové lahvičce, která je typická pro všechny gely této značky. Má promačkávací víčko a tuba je plast e dostatečně měkký, takže se s ní dobře manipuluje i na konci spotřeby. Jako vždy obalu dominuje opravdu nádherný design etikety, to má Manufaktura vždy v malíčku. Jedná se o klasický gel, který dobře pění. Já jsem si ho kupovala na eshopu, takže parfemace pro mě byla překvapením – je hodně sladká, já tam cítím především marcipán, trnku bych netipovala ani náhodou… Gel funguje dobře, vysušuje tak průměrně.

Krém na ruce Trnka

Tento krém na ruce patří podle etikety do kategorie výživných, ale, upřímně řečeno, já s tím fakt nemohu souhlasit. Krém má lehkou konzistenci, rychle se vstřebává a voní stejně sladce jako sprchový gel (takže po marcipánu). Co se týče výživy, je to hodně slabý průměr – po namazání mám pocit, že se potřebuji namazat ještě jednou…

Vlastně pro mě ani jeden produkt není překvapením. Všechny krémy od Manufaktury mi přijdou podobně kvalitní. Jejich gely jsou v pohodě, zde záleží vždy na parfemaci. Zaujala vás tato limitka? Zkoušeli jste z ní něco? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

12 thoughts on “Trnka – tělová péče z Manufaktury

 1. Helena

  A je to tady zase – naprosto kouzelný obal a průměrný obsah. Musím říct, že si tam limitky jdu jen prohlédnout, ale nekupuji je.
  Hani, přeji pohodový víkend, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Míšo,
   já bych tam tedy trnku nepoznala, nejvíce mi to připomíná marcipán. Ta vůně je hodně sladká, ale ne ovocně sladká.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, ty obaly jsou skvostný. Já Manufakturu zas tak otestovanou nemám, ale co jsem měla mě kromě obalu nikterak dále neuchvátilo, tak jí ani tolik nevyhledávám. Bavily mě mýdla na váhu, ale ty jsem dlouho neviděla. Nebo šumivky do koupele mléko & med. Krém na ruce jsem měla jednou to byl průměr a pivní šampon za mě taktéž.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   jejich pivní šampon mi naopak sedí. Mám také ráda řadu s růží na pleť, ta mi dělá opravdu dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *