Candle haul: říjen 2022

Krásný den,

v říjnu mi doma zase přibylo docela dost svíček. Nijak mi to samozřejmě nevadí, pálím každý den, takže i má spotřeba je tomu přímo úměrná. Nakupovala jsem všude možně a velkou část jsem dostala, tak to je taky fajn:-)

z pošty

Ano, i na poště mají svíčky:-) Když jsem u přepážky uviděla moje milované Angel Wings od Scented Candle, neváhala jsem. Koupila jsem všechny tři, které tam měli. Jedna stála cca 80 Kč, ale pro mě je to ta nejlepší vůně, takže toho vůbec nelituji.

Yankee Candle Home Inspiration

V Kauflandu měli docela velký výběr vánočních limitek od Yankee Candle Home Inspiration. Byly v jednom věrnostním programu, kde jedna velká vyšla na 349 Kč. Mamka byla fakt hodná a hned čtyři mi koupila, když jsme tam byly při různých nákupech v říjnu (ne všechny najednou). Vybrala jsem si varianty Glistening Christmas, Pepperberry Pine, Golden Flowers a Snow Dusted Pine.

z Kauflandu podruhé

Ještě zůstaneme v Kauflandu, protože jsem sháněla nějaké svíčky do adventního svícnu. V Actionu jsem neuspěla, ale nakonec jsme jedny vyhovující našly s mamkou v Kauflandu. Jsou od značky Nohe Garden. Balení čtyř vyšlo na 99,90 Kč, což bylo asi tak všechno, co jsem za ně ochotná dát. Ty ceny vánočního zboží jsou úplně šílené…

Rituals

Od značky Rituals byl v posledním boxu interiérový sprej ve verzi Sakura. Voní trochu jinak, takže se mi z něj nedělá špatně. Je opravdu intenzivní, ale naštěstí to není bolehlav…

Avon

V Avonu jsem si jako vždy objednala nový difuzér s vůní Fresh Cotton. Stojí 249 Kč, ale vydrží mi opravdu dlouho. Mám ho v ložnici hned na nočním stolku a tu vůni miluji. Je jemná, cítím ji hlavně v okolí postele, ale to mi stačí.

od Sabči

Když jsem se Sabčou sešly v Lázních Bohdaneč, předaly jsme si i dárečky. Já jsem od ní dostala sadu masek a svíčku od značky Scented Candle. Verze Raspberry Cloud voní jako sladký ovocný dortík, moc se mi to líbí. Jedná se o trojbarevnou svíčku, s kterou mám moc dobré zkušenosti.

Ještě jsem si v Rossmannu koupila spoustu malých svíček s vůní Angel Wings, ale ty jsem vám už ukazovala v článku o velkém nákupu v Rossmannu. Jsem hodně zvědavá na ty velké Yankee candle. Myslím si, že mi tyto zásoby docela dlouho vydrží.

Zaregistrovali jste tyto vánoční limitky? Jaké jsou vaše oblíbené zimní vůně? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

12 thoughts on “Candle haul: říjen 2022

 1. Helena

  No, zásobu sis udělala hezkou! I já jsem neodolala pár kouskům z YC, jsou na cestě a jednu jsem dostala v úterý. Včera jsem pálila dýňovou YC a manžel nic nenamítal!!! Hurá!
  Hani, měj pohodový pátek. Helena

 2. Stáňa

  Já se musím přiznat, že jsem žádnou svíčku YC ještě neměla. Jsem škrt a vždycky si při pohledu na cenovku nakonec nákup rozmyslím :). Já budu muset nějaký svíčkový nákup udělat – mám doma myslím poslední vonnou svíčku ve skle a pak pár nějakých „normálních“. Teď jsem zatím jen koupila svíčky do adventního svícnu, letos jsem sáhla po jiných, jinak kupuju přesně ty, co sis pořídila ty (většinou je kupuju v Kik, tam mi přišly ceny přiměřené, ale jak je to letos, nevím, netradičně jsem koupila v Rossmannovi).
  Hezký den

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   Yankee je fakt dražší značka, ale zase ty sklenice jsou velké a vydrží dlouho hořet, takže se to vyplatí. Já taky kupuji svíčky do adventního svícnu vždy nějaké levné.

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, pěkné přírůstky. Já ještě letos nevím, jak budu adventní svícen řešit nebo neřešit 😀 obvykle je dělá mamka,tak mi vždycky něco menšího taky spíchne.

 4. Lucie

  Ahoj, pěkná zásobička, znám jen Angel Wings, ještě jsem ji nepálila, ale konečně ji mám doma, jsem fakt zvědavá. A pak se mi moc líbí YC z Kauflandu a Raspberry Cloud, skoro si představuji tu vůni a kdybych na ni někde natrefila, neodolala bych:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *