Tělové peelingy z Actionu – recenze

Krásný den,

při poslední návštěvě Actionu mě zaujaly dva jejich tělové peelingy. Oba jsou od značky The Beauty Dept. Jedná se o ovocné peelingy – ananas a kokos. Oba dva byly dost levné a mají je pořád v nabídce. Všimla jsem si, že u obou peelingů měli další ovocné variace.

Tělový peeling Pineapple Paradise

Tento peeling je v plastové tubě, která stojí na víčku. Tuba je dostatečně měkká, dobře se mi na konci mačkala, abych dostala ven vše. Víčko šlo dobře odklápět, neulomila jsem si na tom nehty, takže jsem spokojená. Peeling voní sladce po ananasu a mangu, vůně je velmi intenzivní, sladká a i celkem autentická. Konzistence peelingu mi úplně nevyhovuje – jedná se o řídký gel, ve kterém jsou spíše jemnější zrníčka. Právě díky té řídkosti jsem měla velkou spotřebu tohoto peelingu, což mě samozřejmě nijak nepotěšilo. Je to tedy takový dost jemný peeling, ale má opravdu příjemnou vůni.

Tělový peeling This Body Scrub is Bananas

Druhým peelingem je banánový scrub. Jedná se o cukrový peeling, který má až jedovatě žlutou barvu. Balení je praktické – tyto plastové dózy se šroubovacím víčkem mi vyhovují nejvíce, protože se z nich nejlépe dolují zbytky. Peeling má skvělou konzistenci a je příjemně hrubý, přesně, jak to mám ráda. Mám s ním ale zásadní problém. Když ho otevřu, zavane ke mně příšerný smrad, z kterého se mi dělá fakt špatně. Úplně se mi v koupelně zamotala hlava, ještěže jsem seděla na okraji vany. Ten zápach se pohybuje někde mezi spálenou pneumatikou a plesnivou zatuchlou chatou. Naprosto to přebíjí banánovou parfemaci, která nemá vůbec šanci. Vůbec si nejsem jistá, jestli ho zvládnu dodělat…

I když se jedná o velmi levné produkty, znovu bych si ani jeden nekoupila. Ten ananasový sice krásně voní, ale jinak je slabý. Ten banánový má sice parádní strukturu, ale ten smrad je zabijácký….

Zkoušeli jste už nějaké peelingy z Actionu? Co děláte s kosmetikou, kterou nezvládáte z nějakého důvodu používat? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Tělové peelingy z Actionu – recenze

 1. Helena

  Hani, v tomhle obchodě jsem byla jen jednou a nekoupila jsem si nic. Těžko říct, jestli se tam někdy vrátím. jak čtu, o nic bych nepřišla.
  Měj pohodový den, užij si adventní neděli. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já jsem byla v Actionu už třikrát. Mám odtamtud několikery skvělé masky, fakt mi sedly a byla jsem s nimi moc spokojená. Taky tam ráda kupuji sladkosti a papírenské potřeby, to je tam levné a originální. Tyto peelingy jsou ale dost zklamání.

 2. Stáňa

  Já žádnou prodejnu Aciton po ruce nemám, takže jsem tam ještě nikdy nebyla a zkušenosti s jejich výrobky tedy nemám. A pokud jde o nespotřebovanou kosmetiku, obvykle jí nabízím přes swapovací skupiny na FB dál – za odnos nebo za nějakou drobnost na oplátku.
  Když čtu recenzi, tak mi napadá, že by ty peelingy potřebovaly zkřížit – vůni z jednoho a strukturu z druhého – pak by to nemusel být špatný pordukt :D.
  Hezký den

 3. Sabina

  Ahoj Haničko, většinou se snažím tu kosmetiku darovat dál a když to nikdo nechce, tak to sprostě vyhodím. Někdy se to fakt nedá a není to mnou nebo mým typem pokožky 😀

 4. Lucie

  Ahoj, neznám, Action nemám v dosahu. Nicméně nevědět o co jde, tak bych si je koupila, samozřejmě kvůli parfemacím a hezkým balením.

 5. MonalisabeautyERiAnna

  Ahoj Hani, já mám nyní šlus s Actionem, leda cestovat po Praze a to se přinám, se mi příliš nechce. Měla jsem ten hrubší ve verzi jahoda, nebyl špatný, na tělo a nohy oki, vůně byla umělejší, ale byl fajn. Ten v tubě mě zaujal a říkala jsem si, že si ho pořídím příště. Hani, měj krásné adventní dny. ☺♥

  1. ciculka Post author

   Ahoj Eri,
   já mám Action na okraji města a jezdím tam minimálně, ale kdybys něco někdy potřebovala, tak se klidně ozvi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *