Cute box: listopad 2022

Krásný den,

nějak jsem si myslela, že poslední cute box mi v rámci půlročního předplatného přišel minulý měsíc, ale očividně jsem se spletla. Nijak mi to nevadí, mám tyto boxy fakt ráda a cute box mě v poslední době baví více než LF box.

co box obsahuje:

 • pleťový krém s kurkumou, Doctors Cosmeceutical
 • tuhé mýdlo na obočí, WBCO
 • oční linky, Icona Milano
 • tělový krém, Terre de Mars
 • rozjasňující plátýnková maska, Youthlab
 • vzorečky, Alma K.

Doctors Cosmeceutical je značka přírodní kosmetiky, která má všechny možné certifikáty. Krém obsahuje silnou směs kurkumy a kyseliny laurové, citronové a linolové. Tato směsice by měla posilovat a revitalizovat pokožku, je plná antioxidantů a vitamínů. Měla by povzbudit unavenou pleť. Vše to zní dobře, ráda krém vyzkouším.

Jedním z posledních hitů úpravy obočí je využívání tuhého mýdla. Toto slibuje hodiny držení bez problémů. Já mám obočí v pohodě, tuhá mýdla ani speciální pomády třeba vůbec nepoužívám, takže tento produkt schovám do nějaké soutěže.

Icona Milano je italská značka kosmetiky a myslím si, že zde už jednou byla. Linky na oči používám při každém líčení, takže mi tento produkt samozřejmě udělal radost. Má černou barvu a ve složení nenajdete parabeny.

Terre de Mars je zde zastoupena organickým a aromatickým tělovým krémem, který je určený pro všechny typy pokožky. Obsahuje aloe vera, kávový extrakt a slunečnicový olej. Líbí se mi menší balení krému, bude se mi hodit na cestu do Beskyd, kam se chystám za pár dnů.

Posledním plnohodnotným produktem je plátýnková maska od značky Youthlab. Maska se jmenuje Brigtening Boom Mask a již název naznačuje, že se jedná o rozjasňující masku, která má obnovovat rovnoměrný tón pleti a její zářivost. Má pomáhat s pigmentací, podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje pevnost pokožky a navyšuje její elasticitu. Vše to zní skvěle, takže se na ni hodně těším. Nové plátýnkové masky zkouším moc ráda.

V boxu byly navíc ještě dva vzorečky. Opět se jedná o izraelskou značku Alma K., která obsahuje minerály z Mrtvého moře. V jednom sáčku je krém na ruce, ve druhém projasňující sérum. Velmi ráda oba vzorky vyzkouším, ty předchozí mi vyhovovaly.

Celkově jsem s boxem hodně spokojená. Nejméně mě zaujalo to mýdlo na obočí, ale všechno ostatní opravdu využiji a hodí se mi to. Také oceňuji nové značky, zde jsou to pro mě vlastně premiéry. Jak se obsah líbí vám? Co vaše obočí, máte na něj nějaký speciální produkt? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Cute box: listopad 2022

 1. Helena

  Zajímavé kousky, neznám žádný a těším se na tvé hodnocení! Obočí se mi neplaší, mám jen jeden vosk a používám ho zcela minimálně.
  Hani, měj hezkou sobotu, Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   já mám obočí taky dost v pohodě. Je tmavé, roste mi pořád, takže si ho vždy jednou týdně vytrhám.

 2. Sabina

  Ahoj Haničko, tohle se za mě fakt povedlo. Já teda obočí řeším když už tak tak, že si dojdu k Markétce, která mi ho trhá a barví a pak ho nějakou dobu moc neřeším a když už tak mám ráda od Alverde gel na obočí.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   já se o obočí starám už hromady let sama a jsem spokojená. Dřív jsem chodila tak jednou za dva měsíce na kosmetiku a paní kosmetička byla moc šikovná, co se týče obočí. Byla jsem tam ale naposledy před covidem.

 3. Lucie

  Ahoj, ani já mýdlo na obočí nepoužívám, trend vyčesaného obočí mě minul, takže bych tento produkt nevyužila. Jinak by obsah ušel.

  1. ciculka Post author

   Ahoj, trend vyčesaného obočí je taky mimo mě. Já mám obočí v pohodě, musím ho vždy tak jednou za týden vytrhat, ale jinak je to ok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *