Ochutnáno 13

Krásný den,

jsem tu zase s přehledem ochutnaných dobrot z posledních dnů. Mám tu takovou všehochuť včetně nápojů a většina věcí mi chutnala.

Chipsy Barbecue, Ketodiet

Tyto chipsy mám z brand boxu a jsem moc ráda, že jsem je mohla ochutnat. Vůbec mě nezaujaly. Příchuť barbecue pro mě všeobecně není, ale přijde mi, že ten produkt je děsně drahý a chipsů je tam fakt málo. Byly hodně přesolené. Sama bych si je nikdy nekoupila, ale jsem ráda, že jsem je mohla díky spolupráci vyzkoušet.

Jablečné trubičky s jogurtovou polevou, Svět plodů

Na tyto trubky mě nalákala Verča z kanálu Verulife. Stojí cca 265 Kč a v balení jich je přes 40. Jsou to opravdu jablečné trubičky, neobsahují lepek, nejsou přeslazené. Jogurtová poleva byla skvělá. Jsou docela syté, ale chutnají skvěle. Stačí mi na svačinku jedna nebo dvě. Měla jsem je i v práci a tam tedy slavily veliký úspěch a kolegyně hned objednávaly taky.

Proscuitto Crudo, Lidl

Tuto sušenou šunku jsem kupovala v Lidlu, je běžně k sehnání v segmentu s italskými potravinami, nemusíte tedy čekat na tzv. italský týden. Šunka byla dobrá, chutná, měla skvělou masovou chuť a je dost slaná. Je to taková pochutina na přilepšenou, nekupuji ji zrovna pravidelně, ale mám ji ráda.

Limonáda Relax Liči, Relax

Tuto plechovku jsem objevila v Kauflandu v chladícím boxu u pokladen. Stála cca dvacku. Je to klasická sladká limča, liči úplně naživo neznám, takže neposoudím autenticitu chutě, ale limonáda byla sladká, perlivá a dodala energii v práci.

Jogurt Fantasia Slaný karamel

Tento jogurt jsem sehnala v nějaké akci v Kauflandu a je skvělý. Mám ráda příchuť slaného karamelu. Samotný smetanový jogurt je dost sladký a chutná mi jako takový. Kuličky jsou k tomu moc dobré. Teď jsem ho nikde v poslední době neviděla, což je škoda, hned bych si ho vzala znovu.

Sýr Mahon Menorca, Lidl

Tento sýr jsem koupila při posledních španělských týdnech v Lidlu a cenově vyšel velmi slušně. Je to tvrdý sýr bez plísně, má skvělou výraznou chuť. Připomíná mi takovou výraznější goudu, fakt výborný. Jestli ho zase budou mít, tak si ho koupím znovu.

Relax Cola Malina, Relax

Tuto plechovku jsem si objednala na rohlíku, kde jsem kupovala nějaké potraviny. Nikdy jsem ji neměla, zaujala mě ta kombinace. Jedná se spíše o malinovou limonádu, tu colu jsem úplně často necítila. To je dobře, limča mi chutnala a ráda si ji koupím znovu. Přišla mi chuťově zajímavější než varianta s liči.

Ochucené mléko Jahoda, Müller Milch

Toto je novinka ze segmentu ochucených mlék a zaujala mě tím, že neobsahuje přidané cukry. U nás v Bille je docela často v akci a já jsem ho kupovala za cca 24 Kč. Mám ráda i klasickou jahodovou příchuť, ale tato bez přidaných cukrů mi přijde mnohem lepší. Mléko je takové plnější, fakt výtečné. Když ho potkám v akci, tak si ho vždy koupím.

Tyčinka Lion Coconut, Lion

Tyto malé tyčinky Lion kupuji v Actionu v balení po vícero kusech. Kokosová varianta je v bílé čokoládě, má příjemnou kokosovou příchuť a celkově mě hodně baví, což jsem nečekala. Když jsem si je kupovala poprvé, myslela jsem si, že je to varianta s bílou čokoládou. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že se jedná o kokos. Už jsem si je koupila podruhé, takže je vám asi jasné, že mi chutnají:-)

Marcipánové polštářky s třešňovou náplní, Billa

Tak za tento nákup může neuvěřitelná fronta v Bille, kde jsem u kasy čekala opravdu dlouho a zrovna jsem stála u čelního regálu, kde měli tyto sladkosti. Neodolala jsem jim a pořídila je. Jsou primárně pro mamku, ale taky jsem ochutnala. Jsou opravdu dobré – hořká čokoláda, marcipán a třešňová náplň fungují skvěle. Je to dražší sladkost, očividně se jedná o nějakou prémiovou kolekci Billy, ale jako dárek jsou dobré. Krabička mě stála cca 100 Kč. Líbí se mi, že jednotlivé polštářky jsou balené zvlášť. Jeden je fakt sytý, když vás honí mlsná, tak to bohatě stačí.

Favorit se mi zde vybírá těžko, vše, kromě chipsů z Ketodiet, mi chutnalo. Všechny ostatní věci si ráda koupím znovu (některé jsem už dokonce pořídila). Zkoušíte rádi nové limonády? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on:

10 thoughts on “Ochutnáno 13

 1. Helena

  Hani, z tvé nabídky znám trubičky. Jsou dobré, klidně bych na nich oželela i tu polevu…
  Pravidelně kupuji sušenou šunku a i ten španělský sýr jsme doma měli několikrát.
  Měj pohodový den. Helena

  1. ciculka Post author

   Ahoj Helenko,
   mně ta jogurtová poleva chutnala, mám ji ráda. Sušená šunka i španělský sýr byly skvělé. Hlavně ten sýr bych si zase koupila.

 2. Stáňa

  Hani, v názoru na chipsy Keto se shodujeme – nechutnaly ani mně, Jinak mne zaujal sýr, po tom v dalším španělském týdnu kouknu, a ochucené mléko bez přidaného cukru, to jsem ještě neviděla, Většinou ochucená mléka, ať už klasická nebo jogurtová s cukrem jsou a je to důvod, proč po nich moc často nesahám. Jablečné trubičky jsem párkrát měla, jen v čokoládou (já nemám jogurtové polevy ráda) a malém balení a chutnaly mi. Limonády nekupuju (výjimkou je Cola Zero), jen občas nějakou ochutnám díky boxům.
  Měj se fajn

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni, teď jsem u nás v Bille sehnala to mléko i v banánové příchuti. Já si nejraději kupuji klasickou coca colu, jiné limonády mi moc nechutnají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *