Tělové peelingy Elysium Spa – recenze

Krásný den,

nedávno jsem objednávala nějaké věci na eshopu drogérie zde a objevila jsem tam i značku Elysium Spa. Vyzkoušela jsem jejich plátýnkové masky (recenze zde) a tělové peelingy. Právě na ty se dnes společně podíváme. Mám hned dvě varianty – tea tree & lemon a hempseed oil.

Tělový peeling Tea Tree & Lemon

Peeling se ukrývá v plastové dóze se šroubovacím víčkem. Občas se mi do něj špatně dostávalo, když jsem měla mokré ruce. Konzistence peelingu je hodně zvláštní – jsou to vlastně napuštěná zrníčka, takže je to sypké. Peeling obsahuje mořskou sůl, vitamín E, extrakty z čajovníku a citronový olej. Bohužel zde je dost nepovedená parfemace – voní to přesně jako čistič na WC. Samotný peeling funguje velmi dobře, je středně hrubý, zrníčka jsou nasáklá olejem, takže zbytečně nevysušuje. Přišlo mi, že poměrně rychle mizel.

Tělový peeling Hempseed Oil

Druhý peeling má stejné balení. Všechny popisky na etiketě jsou pouze v angličtině. I tento peeling obsahuje mořskou sůl, a jak již název napovídá, olej z konopí, který je všeobecně známý svými hojivými účinky. Co se týče konzistence, je úplně stejná, takže s tím jsem byla spokojená. Tento peeling nemá žádnou parfemaci, to se mi líbilo (konopná kosmetika občas dost smrdí). Na pleti byl moc příjemný a opravdu dobře fungoval.

Tyto peelingy nebyly vůbec špatné, co se týče účinků a funkce. Ten první mi tedy nevoněl, ten druhý byl úplně bez problémů. Klidně bych si ho do budoucna znovu pořídila. Měli jste už někdy sypký peeling? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Tělové peelingy Elysium Spa – recenze

 1. Lucie

  Ahoj, mě tahle konzistence peelingů neláká, nejradši mám ty klasické, cukrové. Ty jsou dostatečně účinné a uživatelsky příjemné.

 2. Stáňa

  Hani, sypký peeling jsem ještě neměla, ale přiznám se, že mne moc neláká – jak se znám, půlka by skončila rovnou na dně vany. A tvé hodnocení toho citronového (který by mne jinak lákal) je pro mne dalším důvodem, proč ne
  Díky za recenzi a hezký den

 3. Helena

  Hani, asi nej je to mě peeling z Rituals.
  Děkuji za tvé hodnocení, obal není noc moc, to bych asi překousla, ale ta vůně… Má to být přece tak trochu rituál, no né…
  Měj hezkou neděli, Helena

 4. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, kdysi jsem měla sypký kávový peeling, jak se prodávají v takovém tom zipovém pytlíčku, ale bylo z toho více bordelu než užitku, takže znovu jsem už nepořizovala. Hypoteticky pak kávový sypký člověk vyrobí snadno i doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *