Knižní přírůstky: srpen 2023

Krásný den,

dnešní článek nebude tak dlouhý, jak by mohl být, ale nějak jsem asi nenašla všechny nové knihy. Vím, že jsem něco stihla už přečíst a prodat, ale i tak mi tu určitě něco chybí. Nuď se to tedy objeví v nějakém příštím článku nebo to před vámi budu tajit dále:-) V srpnu jsem měla svátek, tak je tu docela dost dárků.

Knižní klub

Na eshopu Knižního klubu jsem si pořídila čtyři knihy, ale mám tu jen jednu, protože ty ostatní jsem po přečtení prodala (Spletité lži – Angela Marsons, Neodolatelná – Melanie Harlow, Kráva a kretén – Jana Slaninová). Doma mi zůstala pouze povídková kniha od Julie Quinn Bridgertonovi: Šťastně až do smrti. Každá povídka se váže k jednomu ze sourozenců a ta poslední se věnuje Violet, jejich matce.

od Stáni

Stáňa mi poslala opravdu nadupaný balíček, kde kromě svíčky, mlsání a kosmetiky byly i tři knihy, s kterými se mi přesně trefila do vkusu. První z nich je detektivka Mizení od Jiřího Březiny. Tohoto autora mám na svém wishlistu, tak jsem hodně zvědavá, jaké to bude. Odvoz pro Sáru mě zaujal u Stáni na blogu, když na něj psala recenzi. Autorkou je S. C. Lalli.

spolupráce s Gradou

Z Grady tu mám nyní jen dvě knihy a na obě jsem psala už recenzi. Jsou to takové letní dívčí románky, jen jeden je z prostředí Moravy (Rty s příchutí vína od Aleše Novotného) a druhý se odehrává na jednom ostrově USA (Léto porušených pravidel od K. L. Walther).

od Ivanky

Moje kolegyně Ivanka mi také vybrala knihu (většinou má hodně šťastnou ruku, tak mám radost). Vybrala mi romanci Zkrátka se zamilujete od Ali Bergové a Michelle Kalusové. Je to příběh o knihomolce Frankie, která se pomocí oblíbených knih snaží najít lásku. Na knihu mi Ivanka ušila nádherný látkový obal s kočkou:-)

od Terky

Terezka mi už nějakou dobu naděluje knihy ze série od Lilly Lucasové. Ty se vždy odehrávají v městečku Green Valley ve Skalistých horách. Ne jinak je to i u Nových vyhlídek, kde se příběh točí kolem Annie a Colea, vedlejších postav z předchozích dílů.

Dnes by to tedy bylo vše, ale něco mi tu prostě chybí:-) Na cestě mám dva balíky z Dobrovského, takže i září bude bude zajímavé:-) Dostáváte také od někoho knihy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

10 thoughts on “Knižní přírůstky: srpen 2023

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko, dříve jsem knihy dostávala daleko víc. Letos mě překvapil přítel neb mě vzal k narozeninám nakupovat a jednou ze zastávek bylo právě knihkupectví. Navíc probíhaly dny Marianne a tak na celý nákup byla sleva příjemných 20%.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   taky pravidelně dostávám knihy. Vždy od rodičů, hodně často i od kolegyně Ivanky a od kamarádek Luci a Terky. Ty se nebojí mi něco pořídit:-)

 2. Lucie

  Ahoj, knížky dostávám, hlavně od kamarádek a kolegyň, blíží se mi narozeniny, tak už jsem dělala trochu tahák, co bych si ráda přečetla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *