Tělová péče Ritual of Ayurveda od Rituals – recenze

Krásný den,

od kolegyně Martinky jsem dostala k Vánocům jako dárek nádhernou sadu tělové péče Ritual of Ayurveda od mé oblíbené značky Rituals. Ta obsahuje sprchovou pěnu, tělový peeling a tělový krém.

Tělový peeling Ritual of Ayurveda

Peeling je v malé plastové dóze se šroubovacím víčkem. Jedná se o solný olejový peeling, který obsahuje pandžábskou růžovou sůl, mandlové skořápky, kokosový, moringový a mandlový olej. Peeling voní stejně povedeně jako zbytek řady, je to taková sladší kořeněná vůně, která je hezky hřejivá. Peeling je pěkně obrušující, opravdu dobře funguje. Díky vysokému podílu olejové složky vůbec nevysušuje.

Sprchová pěna Ritual of Ayurveda

Sprchové pěny Rituals jsou ikonickými produkty této značky. Velmi dobře myjí, zbytečně nevysušují a já si je vždy užívám. Ve složení najdete mandlový olej a parfemaci indické růže. Pěna slibuje vyhlazení pokožky, dodání pocitu hebkosti a samozřejmě výživu. Pěna skvěle provoní pokožku, je to takový luxusní kousek:-)

Tělový krém Ritual of Ayurveda

Posledním kouskem z této sady je tělový krém, který zde byl v podobě tuby se šroubovacím víčkem. Měla jsem ho už několikrát a balení je v pohodě, protože plast je dostatečně měkký, abych z něj dokázala vymáčknout vše. Krém je ve stejné parfemaci jako zbytek řady. Za mě je to moc pěkná vůně, teplá, sladší s nádechem koření. Výborně se hodí do těchto chladných dnů. Krém by měl dodávat pokožce hebkost a výživu, což je pravda. Také se snadno nanáší a vstřebává.

Pro mě je Rituals celkem sázka na jistotu, je to moje oblíbená kosmetická značka, kde si tu péči opravdu neuvěřitelně užívám. Mají výborné parfemace a vše skvěle funguje. Máte také rádi tuto značku? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Tagged on: ,

6 thoughts on “Tělová péče Ritual of Ayurveda od Rituals – recenze

 1. Stáňa

  Hani, měla jsem od této řady jen pár kousků, ale souhlasím, že jsou příjemné. Možná jen u antiperspirantu mi přišlo, že hrozně rychle zmizel. Jinak třeba u sprchové pěny (zrovna ji používám) mám pocit, že vydrží strašně dlouho.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Stáni,
   malé pěny mi mizí fakt rychle, ale když jsem ji měla v plném balení, vydržela mi taky hodně dlouho. Antiperspirant jsem asi nikdy neměla.

 2. Lucie

  Ahoj, z této řady jsem nic neměla, nicméně jinak je pro mě Rituals symbolem takové luxusnější péče, mám tuhle značku ráda.

 3. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko,
  Rituals mám moc ráda, zpravidla si ho dopřávám za odměnu. Zatím jsem zkoušela Mehr tělový krém, letošní zimní limitku ve sprchové pěně a pak tu řadu s eukalyptem. Rozhodně bych si letos až bude nějaká příležitost zase ráda koupila Mehr tělový krém, ale teď v zimě mažu jak šílená, tak spíš sahám po velkých baleních s pumpičkou a nejlépe v akci. Teď bývá dost často v akcích Neutrogena, tak toho využívám 😀 Mamka i ségra mají atopák, takže to že jsme sušenky máme tak nějak v rodině. U mě se naštěstí nikdy nerozjel, ale suchou pokožku mám taky.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   taky si Rituals dopřávám za odměnu, přeci jen je to prémiová značka tělové péče. Já jsem s ekzémem většinu života neměla problém, rozjel se mi až p třicítce, právě během pandemie…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *