Paletka Prince U Got The Look od Urban Decay – recenze

Krásný den,

mám tu hromádku restů v podobě recenzí na několik paletek od slavné značky Urban Decay. Jako první zde mám paletku ze spolupráce s Princem. Jmenuje se Prince U Got The Look a je spíše teplejší se zlatými a fialovými odstíny.

Balení je spíše na efekt, než že by bylo praktické. Paletka je zabalená v papírové krabičce a uvnitř je paletka, která má na povrchu reliéfní znak Prince. Otevírá se uprostřed a v levé výklopné části najdete zrcátko. Já jsem třeba zvyklá používat zrcátka v paletkách, takže tento systém mi moc nevyhovuje. Uvnitř je celkem deset stínů a jejich názvy jsou jak na krabičce, tak je najdete napsané pod každým stínem.

Barevné ladění paletky se i moc líbí. Kombinace zlaté a fialové s lehkými doteky teplé hnědé je moje oblíbená a podle mě hnědým očím sluší. Jsou zde matné i třpytivé stíny, všechny jsou poměrně dost suché a prášivé. Je to už poněkolikáté, co vidím takovouto konzistenci stínů u této značky. Vůbec nechápu, proč byl takový povyk okolo Urban Decay.

Co se týče kvality, jsem hodně nespokojená. U těch matných se ještě dostane barva na štětec, docela slušně ji přenesu na víčko, ale roztírání barva téměř zmizí a zůstane takový chabý flek. Třpytivé stíny bývají máslovější a lépe drží, ale to není případ této paletky. Kromě toho výdrž je vysloveně podprůměrná.

Ačkoliv má paletka moc hezké barvy a na první pohled vypadá lákavě, nic jiného se vlastně nepovedlo. Vím,, že značka je hodně oblíbená, chválená, ale já jsem vlastně nenašla ještě ani jednu paletku, kde bych byla spokojená. Jak to máte se značkou vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

8 thoughts on “Paletka Prince U Got The Look od Urban Decay – recenze

 1. Sabina Nováková

  Ahoj Haničko,
  já od Urban Decay milovala jedničkovou Nakedku a mám jí v rámci sbírky dodnes ač už jí nepoužívám. Několik stínů jsem spotřebovala úplně a léta se líčila jen jí a stejně tak mám ráda Born to run, kterou jsem pořídila ve výprodeji než z českého trhu značka odešla. Wild West z toho stejného výprodeje už přesně je kvalitou mnohem níž a tak jí skoro nepoužívám 🙁 Na takto drahé značce mi kolísavá kvalita přijde jako dost velký kaz na kráse.

  1. ciculka Post author

   Ahoj Sabi,
   mám doma docela dost paletek této značky a z žádné jsem si tedy na zadek nesedla. Mám připravené ještě dvě recenze, jedna bude horší a jedna lepší…

 2. Helena

  Hani, neznám a jak čtu, o nic moc jsem nepřišla.
  Pevně doufám, že už tvým testem prochází korejská dekorativka z Rossmann drogerie, na první pohled se mi moc líbí…
  Měj se hezky, Helena

 3. Lucie

  Ahoj, tady bych s klidem odolala, nevypadá špatně, ale od tak věhlasné značky jako je UD bych rozhodně čekala něco víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *