Tekuté linky Trend it up!

Krásný den, 

před několika měsíci vtrhla do DM drogérie nová značka dekorativní kosmetiky Trend it up. Je levná, spadá přímo pod DM a je plná velmi dobrých produktů. Dnes se zaměříme na tekuté linky na oči. Já je mám celkově moc ráda, nosím je již základky, ale mám hodně přecitlivělé oči, které pořád slzí. Moje slzy jsou fakt agresivní, jednou mi oko zaslzí a stíny a většinou i linky jsou úplně v háji. U někoho jsem četla, že právě linky od Trend it up přežijí i slzící oka. To mě tak zaujalo a navnadilo, že jsem si je šla koupit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Linky jsou v plastové lahvičce, která má černé tělo a barevné víčko. Barva víčka pak odpovídá barvě linek. Linky mají aplikátor v podobě štětečku, ne pěnového hrotu. Tuto volbu chválím, podle mě je to mnohem lepší. Přijde mi, že je škoda, že Trend it up nepojmenovává svoje odstíny, dává jim pouze čísla.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já jsem si pořídila hned čtyři odstíny – hnědý, fialový, zelený a tmavě modrý. Všechny jsou lesklé, rychle zasychají a jsou velmi dobře pigmentované. Hnědý je pěkně studený, zelený má podtón do modra, působí opravdu velmi dobře. Pracuje se s nimi dobře, bez problémů se mi daří nakreslit i tenký ocásek. Linky jsou opravdu dlouhodržící, jak je na oko ráno dám, tak je o půlnoci odličuji. Překvapivě opravdu vydrží i moje slzavé údolí. Stíny jdou do háje, ale linky drží jako přibité. Jsme nadšená a opravdu vám je doporučuji. Jedny stojí 89, 90 Kč a opravdu se vyplatí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak jste na tom s linkami Vy? také máte problém se slzícíma očima? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *