Recenze dekorativní kosmetiky Dermacol

Krásný den,

na začátku dubna jsem si pořídila novou řasenku a celkem nečekaně jsem zvolila značku Dermacol. Asi jste si všimli, že nejsem moc odvázaná z této celkem legendární české značky. Dnes to bude ale jinak, recenze bude určitě pochvalná. Aby to řasence nebylo líto, vzala jsem si na paškál ještě duo očních stínů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Řasenka Devil Lash, 249 Kč

Řasenka má pěkný černo červený obal s černým písmem. Kartáček je klasický, ale pěkně hustý a středně velký. Barva je černočerná a zasychá rychle. Pod oči mi nic neopadává a ani se mi řasenka neobtiskává. Ve dvou vrstvách mi vytvoří pěkné, husté a výrazné řasy. Dobře se odličuje. Jsem s ní opravdu spokojená a myslím, že ji nemám naposledy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oční stíny duo, odstín č. 03, 119 Kč

Tyto stíny jsou na youtube velmi chválené, všimla jsem si, že o nich dost hovoří nejedna blogerka. První barvička je matná, světlounce zelená. Je hodně měkká, trochu se drolí, když ji nanášíte. Na první pokus je to dost pigmentované, ale když stín zpracováváte na víčku štětcem, tak na svojí intenzitě ztrácí. Druhou barvičkou je tmavě zelená s takovými třpytivými a holografickými kousíčky. Na víčku nakonec působí jako taková olivová se shimmerem. Se stíny jsem celkově spokojená, obzvlášť nyní na jaře je dost nosím. Celý den mi nevydrží, já se maluji v šest ráno, domů se vracím kolem čtvrté a to už nevypadají moc reprezentativně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Znáte tyto produkty? Jaká je Vaše oblíbená řasenka od Dermacolu? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

4 thoughts on “Recenze dekorativní kosmetiky Dermacol

    1. ciculka Post author

      Ahoj, jsem velmi mile překvapená tou řasenkou, zatím jsem hodně spokojená. Jsme zvědavá, jak dlouho mi vydrží:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *