Sprchování s Baleou – na růžové vlně:-)

Krásný den, 

poličku ve sprše mi momentálně zdobí sprchový gel a tělový peeling od značky Balea. Peeling jste mohli vidět už v březnových nákupech a sprchový gel jsem dostala od Nikči k Vánocům. Oba výrobky mají sladkou parfemaci a na jejich obalu hraje prim sytě růžová:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tělový peeling s vůní bobulí a magnolie, Balea

Tento peeling je relativní novinka v sortimentu DM drogérie, mělo by se opět jednat o limitovanou edici. Balení je tubové (toto slovo asi neexistuje, takže prostě tuba) a stojí na víčku. To je klasicky odklápěcí a dobře se s ním manipuluje. Peeling pěkně leze ven. Konzistence je typická pro všechny peelingy z Baley. Je tak akorát hrubý, spíše gelový než krémový. Vůně je výrazná, cítím spíše bobule než magnolii. Peeling je moc fajn, ale asi jsem měla raději verzi s citronem a podmáslím, to je moje srdeční záležitost:-) Každopádně vůbec nevylučuji, že si ho koupím znovu. Je dostupný, levný a moc fajn.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchový gel Magic Fairytale, Balea

Tento sprchový gel jsem dostala od Nikči, opět se jedná o limitovanou edici. Stejně jako peeling voní po magnolii, ale místo bobulí zde cítíte i maliny. A to dost intenzivně:-) Peeling má krásnou fialkovou barvu, pěkně pění, nevysušuje mě. Prostě spokojenost. Co musím pochválit, to je design obalu. Opravdu si s tím Balea umí vyhrát. Mám pocit, že si u nich většinu věcí kupuji právě kvůli tomu obalu:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oba výrobky Vám mohu s klidným srdcem doporučit. Líbí se mi, voní pěkně a intenzivně, jsou levné a vypadají fakt krásně:-) Máte také rádi design jejich výrobků? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *