Citrónově s Baleou

Krásný den, 

v lednu mě v DM drogérii naprosto okouzlil jejich sprchový gel Sweet Smoothie. Samozřejmě jsem si ho musela koupit. Nyní v únoru na něj přišla řada. K němu jsem si do koupelny odnesla i sprchový tělový peeling Buttermilk and Lemon, který jsem dostala ve swapovacím balíčku od Zuzanky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchový gel Sweet Smoothie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchový gel je v klasické tubě, která stojí na víčku. Obal je vyveden v růžové a žluté barvě a působí sladce. Objem je 250 ml. Cena byla kolem 30 Kč. Barva připomíná vanilkový puding. Parfemace by měla být citronovo – vanilková a opravdu je. Mám chuť si líznout jak je sladká. Jsem s ním opravdu spokojená a dokonce uvažuji o tom, že bych si ho koupila znovu.

složení

složení

Sprchový peeling Buttermilk and  Lemon

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tento peeling je ve stejném balení jako sprcháč. Objem je 200 ml. Cenou si teď nejsem jistá, protože to byl dárek. Už jsem ho jednou měla a byla jsem s ním velmi spokojená. Má velmi podobnou sladkou vůni jako sprchový gel. Zrníčka jsou středně hrubá, na tělový peeling akorát. Se sprchovým gelem tvoří ideální kombinaci, která vám rozveselí tyto poněkud pochmurné dny a provoní vám celou koupelnu:-)

složení

složení

Máte rádi vůni citronu v kosmetice? Vyhovují vám peelingy od Baley? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

Tagged on: ,

4 thoughts on “Citrónově s Baleou

  1. Lucie

    K tomu sprchovému gelu Sweet Smoothie je ještě deo sprej, vůně je to fakt úžasná:-) Peeling podmáslí a citron jsem taky měla a voněl neméně krásně, citron mám v kosmetice ráda, ale moc výrobků s touto parfemací zase není.

    1. ciculka Post author

      Ahoj, tos mi asi neměla říkat, nejspíš si ten sprej budu muset koupit protože ten sprcháč je úžasný. Už mi dochází a já opravdu uvažuji o další koupi:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *