Štětce Avon

Krásný den, 

na podzim Avon představil svoje nové štětce na makeup, které mě tedy na první pohled zaujaly. Já mám doma hodně štětců od Petry LovelyHair, jednu sadu na oči od Zoevy a pak samé levné od Essence nebo Ebelin. Avon není nějaká předražená značka, takže jeden štětec stojí cca 120 Kč, což je podle mě velmi sympatická cena.

Vybrala jsem si všechny čtyři štětce, co jsou určené na tvář – štětec na pudr, tulipánový štětec na růž, zkosený štětec na konturování a flat top na nanášení makeupu. Moc se mi líbí jejich design. Rukojeti jsou pevné, černé, doplňky jsou v barvě růžového zlata. Štětiny jsou umělé, nylonové, a při aplikaci jsou na pleti velmi příjemné a nijak nepíchají. Na každém štětci je vyryté jeho číslo a malý obrázek tváře. Všechny štětce jsou pěkně husté, nic z nich nevypadává a dobře se s nimi pracuje.

Štětec na pudr – č. 101

Tento štětec má trochu jiný tvar než jsou klasické pudrové štětce, které mají kulatý průměr. Tento je lehce zploštělý a zastřižený dokulata. Nebyla jsem si jistá, jak to bude fungovat, ale jsem velmi spokojená. Tvar je velmi uživatelsky příjemný, dobře se s ním manipuluje v očním okolí. Taky jsem velmi mile překvapená tím, že nenabírá zbytečně moc produktu. Z tohoto štětce jsem opravdu nadšená.

 

Zkosený štětec – č. 102

Tento štětec používám na konturování, ale hodí se velmi dobře i na tvářenku nebo na rozjasňovač. Je šikmo střižený a dobře se s ním práce pracuje na tvářích v oblasti lícních kostí.

Tulipánový štětec – č. 103

Tento zaoblený štětec s delším chlupem je ideální na precizní nanášení tvářenky. Právě díky zakulacené špičce se s ním dobře manipuluje na vrcholku tváří. Velmi hezky drží tvar a dobře se  sním nabírají produkty i z malých tvářenek.

Flat top štětec – č. 104

Tento štětec je zastřižený do rovna a právě díky tomu se s ním dobře pracuje při nanášení makeupu. Je dostatečně hustý, aby se s ním dalo pracovat rychle. Opět jsem velmi mile překvapená tím, jak málo produktu stačí, někdy mám totiž pocit, že nějaký štětec makeup spíše žere, než nanáší.

Z této kolekce jsem si objednala ještě kleštičky na řasy, které jsou taky v krásné rose gold barvě. Jsou pěkně pevné a dobře se s nimi manipuluje. Na oku jsou příjemné a dobře plní svou funkci.

Celkově jsem s mými novými pomocníky velmi spokojená. Dívala jsem se na stránky Avonu a mají tam některé kousky nyní zrovna za 99 Kč, takže jestli zrovna sháníte nové štětce, tyto vám s klidným svědomím mohu doporučit. 

Zaregistrovali jste na podzim tyto novinky? Jaké štětce zrovna používáte Vy? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

 

6 thoughts on “Štětce Avon

 1. Stáňa

  Já nepoužívám pudr ani tvářenku a většinou ani make-up a na stíny používám přiložené aplikátory, takže jsem se bez štětců zatím obešla. Pokud výjimečně použiju make-up (nejčastěji, když ke mně zabloudí nějaký vzorek), tak si vystačím s prsty, případně s odličovacím tamponem nebo vatovou tyčinkou. Já přes tu dekorativku holt nejsem 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   já jsem používala pudr a korektor vždy, ale tvářenku jsem začala aplikovat až někdy po vysoké. Mě dekorativní kosmetika baví, ráda experimentuji s barvami a líčením celkově.

 2. Lucie

  Ahoj, já mám sadu štětců Jessup a pak ještě sadu z Aliexpressu a pak už jednotlivě Real techniques, Ebelin, Essence.. Ani nevím, proč mně nikdy nenapadlo koupit tyhle od Avonu, vypadají vážně dobře, cena taky fajn a když je ještě chválíš..tak možná ještě přikoupím, štětců není nikdy dost, obzvlášť když mně nebaví je každou chvíli prát:)

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   mě právě zlákaly v katalogu, tak jsem si je koupila všechny (které tedy v té době byly v nabídce). Jsem s nimi vážně spokojená, pořád je každé ráno používám. Obzvlášť ten na pudr je skvělý, protože pudr mi vůbec neubývá. Taky ráda kupuji nové štětce, protože mě praní nebaví.

 3. Pavla

  Já už teď z Avonu vůbec neobjednávám a v době, když jsme to dělala, tak ještě ani žádné štětce neměli. Budu se muset opět do katalogu podívat, co se za tu dobu změnilo 🙂

  1. ciculka Post author

   Ahoj,
   ty štětce jsou relativní novinka a jsou fakt povedené, jsem z nich nadšená. Určitě se na katalog mrkni:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *